Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek lányok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek lányok, és srácok egyaránt?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok és látásból ismerek egy velem egykorú lányt, de még semmilyen viszonyban nem vagyunk. Nagyon szimpatikus nekem és megszeretnék vele ismerkedni. Kicsit tanácstalan vagyok, hogy hogyan kezdeményezzek. Szerintetek ez jó lenne és hogyan reagálna a lány arra, ha írnék neki mondjuk iwiw-en egy olyasmit, hogy "Szia! Igazából még csak látásból ismerjük egymást, nagyon szimpatikus vagy nekem ezért szeretném ha közelebbről is ismernélek és beszélő viszonyban is lennénk. Remélem nemgond, hogy írtam. Várom válaszod" Na valami ilyesmit... Várom tanácsaitokat és hozzászólásaitokat.
2009. dec. 21. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem el hajtana egy ilyen levél után, de ki tudja.
2009. dec. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Andrewka ***** válasza:
100%

Ez nagyon beszari szöveg.

szerintem kicsit határozottabb legyél. Hívd el egy randira. Bár iwiwen keresztül így sem garantált a siker. Próbálkozz inkább személyesen.


22/f

2009. dec. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Túl sablonos!!! Legyél sokkal eredetibb, találj ki ennél sokkal frappánsabbat
2009. dec. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2. hozzászólónak: De ez a személyes dolog megint érdekes, mivel még tényleg nemismerjük egymást. Nagyon ritkán látom, ha pedig egyből randira hívnám azt meg lehet nyomulásnak venné...
2009. dec. 21. 17:17
 5/12 Andrewka ***** válasza:
100%

A második vagyok.

Akkor ne hívd egyből randira.

Nem tudom hol szoktatok találkozni, de kerülj a közelébe.

Engedd magad elé az ajtónál, mosolyogj rá, szemezz vele, legyél kedves, érdeklődj utána... Aztán ha már kicsit többet beszéltetek utána hívd randira.


22/f

2009. dec. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A baj az, hogy csak reggelente a buszon szoktam látni. Ő fősulis már, én pedig most fogok végezni középsuliban. 3 hónappal idősebb, mint én. Ezért is parázok kicsit, hogy ez nem zavarná- e őt. Bár ez még nemannyira sok szerintem. Még annyit, hogy egy Községben lakunk, de nem igazán látnám őt bármerre is mozogni. Még várok mástól is tanácsokat!
2009. dec. 21. 17:30
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Szia! Igazából még csak látásból ismerjük egymást, nagyon szimpatikus vagy nekem ezért szeretném ha közelebbről is ismernélek és beszélő viszonyban is lennénk. Remélem nemgond, hogy írtam. Várom válaszod"


A "szeretném ha közelebbről is ismernélek és beszélő viszonyban is lennénk"-et hagyd ki belőle. Ugyanis ezzel mit üzensz?


1) hülyének nézed, hiszen külön közlés nélkül is tudja, hogy ha valaki serült égből ír egy levelet, akkor az kíváncsi őrá


2) szeretnél beszélő viszonyban lenni, azaz magadat egy kis jelentéktelen porszemnek tartod, őt pedig a sztárnak, akitől alázatosan kéred, hogy találkozhatsz - ez a hozzáállás totális bukás egy nő szemében


"Remélem nemgond, hogy írtam."


Ha nem lennének önértékelési problémáid, akkor fel sem merülne benned, hogy GOND lehet, hogy valakinek írtál. Olyan undorítónak érzed magad, hogy már az is kicseszés valakivel, ha írtál neki?


Nagyon mély baj van a hozzáállásoddal, ez nem vicc. A nők a bátor, magabiztos, laza, vicces férfiakra buknak, és semmi más nem undorítja őket jobban, mint az önmagukat megvető, bizonytalan, szorongó, anyámasszonykatonája fiúk. Ezeket ugyanis férfiatlannak, magyarul fаsznélkülinek _érzékelik_.


Az intelligens, őt is megtisztelő és tökös eljárás az lenne, ha minden érzelgős körítés nélkül, valami könnyed vagy humoros levelet írnál neki és meghívnád valahova, valami konkrét programra. Vagy mégjobb, ha először nem is meghívod, mert az meg túl bátor lépés, és lehet, hogy őt riasztod el, hanem valami vicceset kérdezel tőle, és ha válaszol, akkor lehet bővíteni a társalgás és a néhányadik üzenetben lehet elhívni valahová.


De az ilyen "szeretném, ha alázatosan megpucolhatnám a cipődet" jellegű szövegeket kerüld el, mert a nők szánalmasnak tartják.

2009. dec. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hú ez nagyon durva volt. Na kb valami ilyesmit akartam látni... Ez elgondolkodtatott rendesen. Aztán próbálom megfogadni tanácsaid!
2009. dec. 21. 19:00
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem is hinnéd mennyi buktató van egy általad egyszerűnek vélt szövegben. A csajok egyből levágják róla az infot.
2009. dec. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Aha.. értelek titeket. Pedig a humorommal semmi gond. Meg igazából vannak több lány barátaim is és tök sima minden. Vagy ha valami idegen csajjal találkozom, persze élőben, akkor sincs semmi gáz és nem parázok meg semmi ilyesmi, szóval könnyen megy az ismerkedés. De NÁLA.. én nemtudom nagyon fura ez a csajszi.. talán méga a hangját sem hallottam rendesen... Na de muszáj lesz kitalálnom valamit.

Max. megkérdezem tőle, hogy: Táncoltál már valaha az ördöggel sápadt holdfénynél?:D

2009. dec. 21. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!