Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan uraljam a helyzetet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan uraljam a helyzetet? (fiúk lányok egyaránt)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 15 éves lány vagyok és bejön nekem egy 18 éves srác. Elvileg én is neki, mert ő kezdeményezett, de már régebbről ismerjük egymást. A lényeg, hogy a volt barátomnál az volt a baj, hogy mindig mondogattam neki, hogy szeretem meg, hogy nagyon jó vele lenni, ezért átvette felettem a hatalmat és ő irányított. Hagytam az érzéseimnek, engedtem, hogy belébolonduljak, majd kidobott (nem tudom még ma sem, hogy miért). És ebben a kapcsolatban szeretném ezt elkerülni. De hogyan? Ne mondjam neki, hogy szeretem? Legyek vele közömbös? Vagy hogyan csináljam, hogy ne essek a saját csapdámba? Ha esetleg kidob, akkor nem szeretnék depressziós lenni és napokig sírni. Hogy irányítsam én a kapcsolatot?
2010. máj. 11. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Legyél őszinte mindenképpen.

Mondd el mitől félsz stb...


A fairplay a legjobb.


17/L

2010. máj. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Engem nagyon zavar, hogy ősokkal tapasztaltabb nálam. Ő már természetesen nem szűz, én pedig természetesen az vagyok. Én szerintem érettlen vagyok ehhez... :S
2010. máj. 11. 20:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed éretlen vagy, akk nincs mirol beszélni, de am ha igazán kedvel téged, akk nem akarná egybol elvenni a szuzességed..nekem most 19 éves barátom van... én meg 16 éves vok .. én szuz vok o nem, de soha még csak szóba sem hozta eddig, mert még csak másfél hónapja vagyunk 1utt és nekem még ido kell és o ezt érzi..nem tudom miért zavar téged,h o tapasztaltabb.. sztem az jó dolog, mert ha arra kerulne tényleg sor, h nagyon szeretnéd és lefekudnél vele, akkor o sokkal rutinosabb lenne, nem bénázna és az tok jó... én a helyedbe meg próbálnák járni vele..mit veszíthetsz? és hadd, h o mondja ki eloszor, h szeretlek :P de te sem légy kozobos vele azért.. éreztesd vele, h szereted, de várd meg még o mondja ki eloszor :P
2010. máj. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!