Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit szerettek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szerettek egy fiúban, milyen barátot képzeltek el megatoknak, milyen tulajdonságai legyenek, külsők és belsők egyaránt?

Figyelt kérdés

Kérlek,hogy írjátok oda azt is,hogy ti milyenek vagytok, mert abból tudom,hogy kinek tetszhetek.


Válaszotokat előre is köszönöm.


17/F


2010. márc. 10. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Bud Spencer alá nem adom:S
2010. márc. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2010. márc. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Külső:Magas,izmos(nem azaz izomagy stílus)többi nem lényeg csak legyen benne vmi ami megfog(mosoly,szem..stb)

Belső:HŰSÉGES,vicces,megértő,figyelmes


20/L 170cm/55kg Barna haj,zöld szem

Alapvetően azt mondják h 1 földre szállt angyal vagyok,de persze mindenkinek van rossz oldala is,de az attól függ mit hoznak ki belőle!

2010. márc. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm 13:37-es, te legalább egy éltelmes választ tudsz adni.
2010. márc. 10. 13:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Hmm...Barna haj,zöld szem,az nekem is tetszik...
2010. márc. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Csak elég soványka vagy,hallod-e?
2010. márc. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Külső: magas, kissé izmos, én valamiért picit a kisfiusabb arcúakat szeretem, gondolok itt a szép nagy szemekre, vagy teltebb ajkakra, de azért legyen benne férfiasság:D

Belső: Hát mindenképpen megértő, de ne papucs, azért merjen velem szembeszálni, ha akaratos lennék. Tudja megbeszélni a problémákat velem, meg lehessne rá támaszkodni. Szóval valaki olyan alkatú, akire rámerem bízni magam.=)


Én 16 éves vagyok, 172 cm, 50 kg, fekete haj kék szem...

igazából mindenki aztmondja naiv vagyok, de emellett akaratos, csak túl könnyen megbízom másokban. Ezért is szeretem az olyan pasikat, akikre rábizhatom magam. Szeretem ha picit irányítanak.^^

2010. márc. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hat mivel en se vagyok egy modell alkat, ezert nekem a husisabb pasik jonnek be. Szoval ne ilyen csont-bor legyen. Elmeletileg... De mostanaban a vekonyka fiukba zugok bele...:S :)

Amugy kulsore nem tom, minden fele srac tetszett mar, hajszintol, szemszintol fuggetlenul.

Nagyon bejonnek a kis pocis sracok, de mondom, most is epp egy vekony sracert dobog a szivem...XD

19/l

2010. márc. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Külső: Szépen kidolgozott izmok, de olyan izomagyú style:D Nekem a barna hajúak a zsánereim nem tehetek ellene:D Aztán, mint valaki mondta korábban, valami fogjon meg benne(mosoly, szem).

Belső: Jófej, vicces, mindig lehet vele nevetni, de beszélgetni is tudjon:D Legyen hűséges, de ne legyen pióca, aki folyton rajtam lóg, adjon egy kis mozgásteret=)


179cm/68kg/15L Sötétszőke hajam van és kék szemem és azt mondják szép karakteres arcom van. Imádok nevetni és azt hiszem nem bírnék egy szobában maradni valakivel, aki nem érti a viccet(számomra az nem vicces, aki az ÉN vicceimet nem érti:D)

Hát, ennyi, holnapra ínyhüvelygyulladásom lesz a sok gépeléstől:D

2010. márc. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hé, ez csak az ideális pasi. Ki mondta, hogy létezik ilyen?=)
2010. márc. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!