Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ez? Fiúk lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Fiúk lányok válaszát egyaránt várom!

Figyelt kérdés
Nos annyi a lényeg,ha tetszik egy fiú vagy komolyabban érdekel valaki,akkor egyáltalán nem merem kimutani az érzéseim,nem merek közeledni felé,és nagyon félénk vagyok nem tudom magamat adni,nem merem nézni csak ha nem látja,MSN-en se merek íri neki.Viszont ha nem tetszik,meg semmi,akkor simán odamerek menni hozzá,magamat adom,ráírok MSN-en stb.Azért furcsa ez,mer másoknál ez pont fordíta van úgy vettem észre.Ez nagyon idegesít már:SMit tudnék ellene tenni?
2009. jún. 25. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Ezen csak úgy tudod magad túl tenni, ha gyakorolsz, győzd le a korlátaidat!
2009. jún. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Fél éve még velem is ez volt a helyzet.:) Most már simán elbeszélgetek a sráccal, aki tetszik. Bár azért ráírni nem mindig merek.:D Félek, hogy zavarom, vagy ilyesmi, de már javulgatok.:) A lényeg, hogy próbálj ellazulni. Ha vicces dolgokról beszéltek, akkor könnyebben oldódsz, és akkor jobb lesz a hangulat is, és te is tudod magadat adni.:)
2009. jún. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

A kérdésedre nagyon egyszerű a válasz, és a legtöbb ember ezzel pontosan így van:)

Amikor nem tetszik valaki, akkor azért mersz beszélgetni vele, ráírni stb. mert érzed, hogy nincs tétje a dolognak.

Amikor viszont tetszik valaki, akkor félsz, hogy mit gondol rólad, hogy rossz benyomást teszel rá stb, és elkezdesz kombinálni, hogy mit csinálj. Amikor nem tetszik, ilyeneken nem gondolkodsz, mert nem érdekel.

Ez ellen - igazuk van a többieknek- csak úgy tudsz tenni, hogy lekűzdöd a félelmed:)

Sok sikert : Sx

2009. júl. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Utolsó sokat segített köszi:)

2009. júl. 16. 23:07
 5/11 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok,de én is sokáig ilyen voltam hogy ha tetszett egy lány még rá se mertem nézni:S

Aztán rájöttem hogy nincs mitől félni:D

Most már akárkivel tudok beszélgetni attól függetlenül hogy tetszik vagy sem

Szerintem ezt te is kifogod nőni

2009. júl. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok de velem ugyanez a helyzet.

Ha beleszeretek egy csajba oda se merek menni hozzá,hozzá se merek szólni mert azon rágódom hogy mi lesz ha elcseszek vmit és akkor biztos hogy nemjön össze vele a dolog.

Ha viszont nem szeretem vagy csak kis mértékbe teccik a csaj akkor simán odamegyek,leszólítom és általában sikeresen "felszedem".

2009. júl. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

lekell gyozzd a felelmeidet magadban !!!

tobb okbol szegyeloskodhetsz.. gyerekori rossz elmeny, vagy visszautasitas stb...

pozitivan probalj a dolgokhoz allni !!

es legyen sok onbizalmad.. aztan ha tetszik vki nyugodtan menj es kapd le :P

sok sikert !!

2009. júl. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek:)
2009. júl. 17. 13:15
 9/11 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez a helyzet!!!Csak az a baj h én még nem jöttem rá hogy hogyan kell leküzdeni a félelmet!!!

Üdv:egy sorstárs

16/L

2009. júl. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Most már én is sokkal bátrabb lettem, annyi az egész, hogy az elsőt túléled aztán …........ ez olyan, mint egy gép az elsőt túléled a többi meg már megy tovább bátran mindig jobban megy :)
2009. júl. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!