Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pár kérdés a csúnyaságról (?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár kérdés a csúnyaságról (? ) Fiúk, lányok válaszát egyaránt várom!

Figyelt kérdés

1. A kövérség szerintetek csúnyának számít? (nem ha vki vastagabb, hanem már pocakos, hájas)

2. A szépség relatív - mondják. Nektek mi az egy lányban/fiúban, ami már csúnya (itt inkább arcra gondolok)?

3. Tegyük fel, hogy egy nem túl szép ember megteheti és műtéttel szépít magán, pl nagy az orra és kicsinyítteti, vagy nagyon vastag a szája és azt műtteti meg. Azután hogy néznétek rá? Továbbra is ugyanaz lenne a véleményetek? Vagy pl csak azért mondanátok, mert irigyelnétek, h meg tudja ezt tenni (bocs, de itt inkább lányokra gondolok)?

Fiúk: Veletek megtörténhetne, hogy egy lányt csúnyának tartottatok, de évek során megváltozott és esetleg kikezdtek vele mert megtetszik?


Kost és nemet írjatok lécci!


2010. dec. 4. 17:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szia!


1) Dehogy számít csúnyának. Én kifejezetten az ilyen férfiakat szeretem. Egy nagy pocakra hajtani a fejem éjjel és a vállán ébredni :) Nekem ők az igazi férfiak :) Csak sajnos nem igazán találkozom ilyennel, manapság mindenki gyúr.


2) Hát, talán a nagyon csúnyán összenőtt szemöldök, vagy a térdig érő szakáll. Más nem :)


3) Akkor nem néznék rá furcsán, ha az életminőségét rontaná a hibája és ennek javítása érdekében tenné meg a műtétet, egyéb esetben inkább egy önigazolást kereső, sekélyes embernek tartanám, akivel ugyan haverkodnék, de barátkozni semmiképp.

Irigy nem lennék, elvégre mindenki előtt ott a lehetőség, hogy tanuljon és azt a munkát válassza, amiből olyan életszínvonalon tud élni, hogy beleférjenek a plasztikai műtétetek is. Szóval arról is megvan a véleményem, aki csak irigykedik.


21/N

2010. dec. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

1. A kövérség számomra sokkal rosszabb mint ha az arca lenne csúnya valakinek, nem járnék túlsúlyossal.


2. Amíg 2 szeme van, 1 szája, 1 orra, 2 füle, van haja, szemöldöke és ezek mind a helyükön addig nincs gond.

2010. dec. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

1- a hájas lány szerintem nem szép. SZERINTEM, ÉS a nagyon dagadt lányokról beszélek. A nő akkor szép, ha megáll a seggén a söröskorsó.

2Arcban - Asszimetria ritkán tesz jót egy arcnak. Sok szőr, aránytalanságok...

3 -meg tud szépülni bárki.


És a szépség relatív. Mindenkinek más tetszik. Ha nemkem szúrja pl a szemem, ha egy lánynak.... pl pici a fülcimpája, az másnak tetszhet. Ugyanígy a kilók, és minden más.


Nézzed magad sokat a tükörben, és találd meg, hogy mitől vagy szép.

2010. dec. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ja, és 22F
2010. dec. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez a megáll a seggén a söröskorsó tetszett :D
2010. dec. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

2.! kor? nem? 3. kérdésre ki fog válaszolni? :D


első választ köszönöm. Korrekt és teljes választ kaptam :)

2010. dec. 4. 17:50
 7/18 anonim ***** válasza:
73%

1. nekem igen..csúnyának számít, sajnálom...felkészültem a lepontozásra...

2. arcon...hát az az egész arcszerkezeten múlik, így külön nem tudok semmit kiemelni, csak mondjuk ha valaki igénytelen, a bőre csúnya vagy nem borotválkozik.

3. ha megteheti és meg akarja tenni hát tegye. nem ítélem el ezért, ha valamije tényleg nagyon csúnya volt, még tán jól is teszi bár én nem plasztikáztatnék csak úgy, csak ha nagyon nyomós okom van.

19L

2010. dec. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Számomra igen. Mondjuk én mindig is sokat sportoltam, elég szálkás vagyok. De van sok fiú, akiket ez nem zavar.


2. Hát egy csúnya arcot elég nehéz körülírni, mert ezt általában úgy dönti el az ember, hogy ránéz és valahogy az az arc csúnya, másik meg szép. De azt mondják, a szépség igazából szimmetria, szóval gondolom azt látjuk csúnyának, ha valami nagyon aránytalan.


3. Nem néznék rá különösebben sehogy, ha pozitív a műtét eredménye, de ha ilyen pumpaszájat csináltad magának, akkor az elég szánalmas. Nem irigyelném, akármit is csinálna magával.


Igen, volt is olyan, hogy régebben csúnyának tartottam valakit, most meg szanaszét cuccolnám.


19/F

2010. dec. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


19/F, most ezzel az aránytalansággal elgondolkodtattál. Akkor pl előfordulhat, hogy egy lánynak pici a füle, szeme, szája, az orra meg - nem nagy -, de a többihez képes az, és csúnya?

És ugyanaz az orr egy másik lányon meg szép?

2010. dec. 4. 18:02
 10/18 anonim ***** válasza:

Szia! :)


1. Nekem sajnos csúnyának számít, akár férfiról, akár nőről beszélünk. Egyszerűen nem szép látvány az, hogyha a hason, combom stb.-n gördülnek egymáson a zsírpárnák. :S


2.Igen a szépség relatív, de azért vannak olyan dolgok, amik mindenkin csúnyák. :) Pl. az nagyon csúnya, hogyha az egész arc ragyás. :( Nem kimondottan csak pattanásos, hanem az a heges-ragyás féle, remélem tudod mire gondolok. :) Akkor nem tetszik az, hogyha össze van nőve a szemöldök, vagy ha ápolatlanul hagyja nőni az egész szakállát a férfi és végül az sem, hogyha a pasinak nagyon vastag a szája, számomra az taszító. :(


3.Hogyha valaki megműtteti például a az orrát, mert nagyon nagy, vagy ferde, akkor annyiban változna meg irányában a véleményem, hogy már az a nagyorrú lány, hanem egy teljesen normális orrú. :) Vagyis nem lennék irigy (mire is, hogyha nekem nincs gond az orrommal? meg amúgy is felesleges irigységből hazudni, attól nekem nem lesz jobb :) ). Úgy vagyok vele, hogy akinek van pénze változtatni és tényleg látványos deformitása van valahol, az csináltassa is meg, hogyha rászánja magát, ne éljen élete végéig gátlásokkal. :)


19L

2010. dec. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!