Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pár kérdés a csúnyaságról (?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár kérdés a csúnyaságról (? ) Fiúk, lányok válaszát egyaránt várom!

Figyelt kérdés

1. A kövérség szerintetek csúnyának számít? (nem ha vki vastagabb, hanem már pocakos, hájas)

2. A szépség relatív - mondják. Nektek mi az egy lányban/fiúban, ami már csúnya (itt inkább arcra gondolok)?

3. Tegyük fel, hogy egy nem túl szép ember megteheti és műtéttel szépít magán, pl nagy az orra és kicsinyítteti, vagy nagyon vastag a szája és azt műtteti meg. Azután hogy néznétek rá? Továbbra is ugyanaz lenne a véleményetek? Vagy pl csak azért mondanátok, mert irigyelnétek, h meg tudja ezt tenni (bocs, de itt inkább lányokra gondolok)?

Fiúk: Veletek megtörténhetne, hogy egy lányt csúnyának tartottatok, de évek során megváltozott és esetleg kikezdtek vele mert megtetszik?


Kost és nemet írjatok lécci!


2010. dec. 4. 17:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

1-Igen, de lehet tenni ellene.:)

2-Csúnya az arc ha igénytelen, ápolatlan, pattanásos, miteszeres bőr, sárga fogak, összenőtt szemöldök.

3-Ha betegség miatt műtteti az érthető, amúgy szerintem ha valaki a természetes adottságaiból hozza ki a maximumot az igazán szép tud lenni és nem irigykednék, lehet a műtét után pont azoknak nem fog tetszeni akiknek előtte igen szóval 50-50% pont mint előtte.:P

20/L

2010. dec. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

1. Számomra igen, mert látszik rajta h nem egészséges. Az ha van pocija stb nem csúnya, nem kell gyúrnia vagy hasonlók legyen átlagos a testsúlya, de ne elhízott!!!

2. Kancsal, csúnyák a fogai, zsíros a haja, na szóval látszik rajta h ápolatlan.

3. Az h valaki változtat magán a saját dolga. Én szeretem a természetességet, így nem rajongok a mű dolgokért. De nincs rossz véleményem azokról akik ezt teszik, ha így jobban érzik magukat nekem 8. De nem is járnék olyannal, valahogy nem érezném igazinak.

Amit a fiúknak írtál arra is válaszolnék. Még általánosba volt egy fiú aki mindig cikizett a súlyom miatt, beszólogatott, igaz jogosan, annyi kg voltam akkor mint most:)

Lényeg h évek múlva "kikupálódtam" és ő vette fel velem a kapcsolatot h ismerkedjünk. 5 éve boldogítjuk egymást. Szóval neki változott a véleménye, sztem bárkinek változhat!!

25/L

2010. dec. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
18:13 ő a párod? de aranyos. Bár én lehet nem tudnám elfelejteni amit régebben a fejemhez vágott és elhajtanám, ha velem ilyen történne :)
2010. dec. 4. 18:17
 14/18 anonim ***** válasza:

"19/F, most ezzel az aránytalansággal elgondolkodtattál. Akkor pl előfordulhat, hogy egy lánynak pici a füle, szeme, szája, az orra meg - nem nagy -, de a többihez képes az, és csúnya?

És ugyanaz az orr egy másik lányon meg szép?"


19/F vagyok.


Nem, akkor a kis gombszemei miatt nem szép.


De úgy látom, az írásod nagyon orr-, és műtétcentrikus, szerintem nem véletlenül. Gyanítom, te kifejezetten az orrod miatt látod csúnyának magad, és műtéti úton akarod orvosolni ezt.


Én ezt kicsit úgy érzem, mint mikor valakinek problémái vannak az életben, és ahelyett, hogy küzdene azért, hogy megoldja őket, inkább iszik meg drogozik, hiszen az mégiscsak egyszerűbb út. De példának lehetne mondani a kokszozó kondisokat, vagy a fogyasztótablettát szedő fogyni vágyókat.


Középiskolai osztályfőnököm mesélte, hogy az előző osztályában volt egy csaj, akinek brutális orra volt. Láttam is a lány tablóképét, tényleg egy batári kapaorról van szó, de egyébként nem nézett ki rosszul. Mondja ofő, hogy később megműttette az orrát, hogy kisebb legyen, és valahogy a szépsége is elcsorbult, neki az volt a különleges arcvonása, nélküle csak egy teljesen átlagos külsejű lány lett.

2010. dec. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
nem akarom műtetni az orrom, csak nagy átlagban az az a testrész az arcon, amivel sok ember nincs megelégedve. A kicsi gomb szem az milyen?:O
2010. dec. 4. 18:32
 16/18 anonim ***** válasza:
18:13-as vagyok. Bevallom voltak előítéleteim, de adtam neki esélyt és nagyon más lett a véleményem. Még mindig felemlegetem neki a dolgokat, de már csak nevetünk rajta:)
2010. dec. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

1. igen

2. az anyajegy és a ritkás szőrzet

3. jól teszi, hogy javít a külsején, ha megteheti

2010. dec. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Asszem akkor egyedül maradtam azzal a véleménnyel, hogy a mackós pasik a nyerők :) Illetve férfiak 30+ :)
2010. dec. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!