Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fogszabályzóval ugyan úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogszabályzóval ugyan úgy pasizhatok mint elötte?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok Most kaptam fogszabályzót.. ugymond sok pasit mehóditottam már... Szerintetek hátrány hogy most fogszabályzóm van??:D
2008. júl. 25. 00:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem hátrány, van akinek még tetszik is, pl nekem is :D (fiú vagyok)
2008. júl. 25. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is bejönnek a fogszabályzós csajok :)

Ad nekik, egy kislányos feelinget

2008. júl. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fogszabályzo ideiglenes.Szebb mintha görbe lenne a fogad :D Persze h pasizhatsz, csak ügyelj, h tisztán tartsd. Szerintem nem zavar semmiben sem. A csokolozás elöször fura, de aztán ráérzel.
2008. júl. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Miért ne pasizhatnál ugyanúgy? Majdnem 20 éves vagyok, fogszabályzóm van már egy éve és azt vettem észre, hogy jobban hajtanak rám a pasik, mint azelőtt:P szóval csak rajta! Nincs mitől félni:P

2008. júl. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Naná:) Nekem is fogszabim, 16 évesen kaptam. És akkor volt barátom is. És most is van,idén lettem 19:D nyár elején vették le, a szerelem pedig azóta is dúl:) ugyanazzal a fiúval. Semmiben sem akadályozott a fogszabi:)
2008. aug. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!