Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság h pasizhatok be?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság h pasizhatok be?

Figyelt kérdés
2009. aug. 20. 23:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Diszkóban leginkább. De akármelyik buliban, vagy akár társkereső oldalakon. Pl. ott a "VIP randi", vagy egy rakás más oldal.
2009. aug. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Jah,az amiket alőttem írtak.Nem nehéz dolgo manapság,bárhová mész lessz egy csomó pasi majd,aki bepróbálkozik.
2009. aug. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Csinálsz valami irtó undorító képet és elküldöd a Napiszar.com-nak.
2009. aug. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
A www.hotdog.hu oldalon csinálsz egy profilt, és keresgélsz. Szerintem egy próbát megér :)
2009. aug. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20%

menj discoba.

oda mindenki pasizni meg csajozni jár ha nem tudnád

2009. aug. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
de ha normális barátod keresel akkor felejtsd el a discot:D
2009. aug. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is ideje már komolyabban venni a társkereső oldalakat meg a közösségi oldalakat mert már csak az írni alig tudó analfabéta söpredék járkál trágya zenére vonaglani, pl nekem sincs már jó ideje gusztusom.
2009. aug. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

Hm!

Discoban pasizni....abból általában egy éjszakás kaland szokott lenni nagyon-nagyon ritka a kivétel.

Egyáltalán nem könnyű pasizni, mert a pasik sok esetben csak meg akarják d.... a csajokat, a társkareső oldalak jók lehetnek, csak onnét annyi "szemetet" begyűjthetsz, hogy győzd "kiválogatni" , szóval ha tényleg tudjátok az engem is érdekelne!


Persze vannak kivételek..... :-)


Egyébként ez nagyon nehéz lehet mert hetente van hasonló kérdés!


Ja igen! Hány éves vagy?

2009. aug. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát sztem is egyéjszakás kalandokra való a disco bár nem mindig .De rendes srácokat keresek nem akik csak arra mennek. Amm 15 vagyok:)
2009. aug. 21. 20:39
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
hát mondjuk nem egy monitort bámulva... Mindjárt kezdődik a suli nézz körül ott hátha lesz valami értelmes srác aki nem csak arra hajt, de igazából mindig akkor jön a szerelem ha nem számít rá az ember :) Szóval nagyjából bárhol ki lehet fogni egy normális párt. Sok sikert :)
2009. aug. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!