Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fogszabályzóval hogyan kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogszabályzóval hogyan kell csókolózni, mire kell figyelni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Életem legelső csókja közben fogszabályzós voltam, és az azt követő hónapokban is amikor csókolóztam a barátommal, végig fennt volt a szabi a fogamon. Semmi extra hidd el, észre sem lehet venni!! Nem mondom hogy nem fordult elő hogy összekoccant a szabi meg a barátom foga, de ennél nagyobb "baleset" vagy különleges esemény csók közben nem volt. Tehát a rémhírek a vérző ajkakról és nyelvekről csak kacsa.

22L

2009. szept. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem még fent van már lassan 3 éve és azota már volt egy pár paim akivel csókóloztam és nem érez belőle semmit a másik fél mintha ott se lenne szal nyugii..nem lesz semmi baj:D
2009. szept. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
jahm am 16/L vokaz előző
2009. szept. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nem egymás fogát nyalogatjátok amúgy sem.
2009. szept. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem semmire, én is csókolztam már fogszabályzós sráccal, de nem voltam probléma, megmaradt a szám:D
2009. szept. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semmire, emlékszem gimiben a szép csajok között direkt hajtottam a fogszabályzósakra:) Semmi kellemetlenség nem adódott belőle! 20/f
2009. szept. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szintén semmi negatív tapasztalat. Annyit hozzátennék, hogy ha elhiszed a fogorvosnak, hogy nem lehet fogszabályzóval rágózni, akkor pl ilyen szájspray jól jöhet pár alkalommal. :D (csak jótanács)
2009. szept. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
Nekem kifejezettem tetszik, ha egy lánynak fogszabályzója van! :) Már régóta piszkálja a fantáziámat milyen vehet ilyen lánnyal csókolózni, de sajnos még nem volt alkalmam kipróbálni...
2009. szept. 29. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is fogszabis vagyok, eddig 3 fiuval csókolóztam fogszbiban, és az 1.nél sokáig nem mertem igazából smárolni :P aztán 1-2 hét után megjött a bátorságom, azt hittem lesz valami(meg akkor még egy ilyen kis fém is volt a szájpadlásomnál), de nem volt semmi gáz.. Mondjuk a 2.fiúval meg hm elég hevesek voltunk:P és alapbol ki fújta a szél a száját és sztem kicsit hozzátett a fogszabim is és egy pici helyen vérzett. De mondjuk az sztem fogszabi nélkül is kisebesitette volna :P mert ugye a nyál szárít és mégjobban kiszárad a száj tőle:P... na tehát ez az 1 "rosszabb" élmény volt, de megérte neki is a csók miatt :).. nem ez a legnagyobb probléma, kb 5 mpig vérzett aztán máris begyógyult:).. aztán ezen kivül nem volt semmi gond :) csak az a lényeg h ne stresszelj, mert az 1."fogszabis-pasim" már kicsit türelmetlen volt hogy sose akartam az első 2 hétben :D
2010. ápr. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bozsikrisz válasza:
100%

Semmire, az én párom imádja, szerinte nagyon izgalmas:) És még soha nem sértettem fel a száját.


25/L

2010. aug. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!