Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fogszabályzóval hogyan tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogszabályzóval hogyan tudtok csókolózni?

Figyelt kérdés

Nekem nem rég lett, és nem tudom elképzelni, hogy nem zavar-e.. Fogszabályzó eléggé visszavett az önbizalmamból, és ezért félek elfogadni a fiúk közeledését.. ha más, mennyiben más vele a csók? Mennyiben befolyásolja a fiúkat, ha egy lányon fogszabályzó van? előre is köszi(:

16/L


2011. jan. 29. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem is most lett nemrég, én is féltem előtte, hogy Úrsten bizto milyen sz*r lesz. De nekem nem fémből van hanel ilyen átlátszó, és fehér, tehát 2 m-ről már nem látszik. De a csajok amikor meglátták, akkor teljesen el voltak "ájulva", hogy milyen rohadt jól áll, én is meglepődtem, de nagyon tetszett (tetszik) nekik. Szerintem ha meg lány fogszabályzós akkor még kevésbé para, szerintem még jól is állhat. Szerintem emiatt nem lesz problémás senkinél, de normális fiúknál biztos nem, nyugi...

14/F

2011. jan. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

*bizto=biztos

*hanel=hanem

*problémás=problémád

2011. jan. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A kapcsolatunk elején volt barátnőmnek és nekem is és semmi nem volt miatta, simán tudtunk nyomulni egymással. :)


Semmi gond, ezért nem fognak téged megvetni. Aki meg igen, az bekaphatja a f@szt! :D

2011. jan. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De aranyosak vagytok(: köszönöm a válaszokat(:
2011. jan. 29. 09:53
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem az első csókon fogszabályzóval volt.. :D teljesen bepánikoltam, hogy jajj biztos rossz lesz és amúgyse tudom hogy kell és áááá. de egyébként teljesen jó volt :)
2011. jan. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden az önbizalmon múlik..ne hagyd hogy ez visszavegyen belőle,fogadd a srácok közeledését ;)
2011. jan. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm(: igyekszem(:
2011. jan. 30. 17:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy ,mint fogszabályzó nélkül.( :

Különben meg,aki beszól,az csak irigy,hogy ő nem teheti meg.:D

2012. márc. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!