Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan legyek a suli legmenőbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek a suli legmenőbb csaja?

Figyelt kérdés

Sokan szépnek tartanak, van önbizalmam is, de nem tudom hogy hogyan ismrekedjek a suliban és hogyan legyek menő.

15/L


2009. dec. 18. 19:34
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
13:37, tudom hogy azt dicsérted! Én szép vagyok meg humoros is! :D A te embered lennék! :D :P
2009. dec. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
65%
Ajánlom Meg Cabot: Hogyan legyünk népszerűek? c. könyvét, sokat segít!
2009. dec. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Nekem sikerult a legmenobb pasinak lennem az en sulimba:)

mit kellett tegyek?

el vertem a legkemenyebb csavot:) es annak baratait;)

nem azert mert meno akartam lenni hanem mert kezdemenyeztek velem:)

meg is jartam erte a rendorseget:))....(koponyatores xD)

2009. dec. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
0%
aki irt oan hosszun....a ribancos tánc az azt jelenti h vetkőzöl közbe.....más amit te ribancosnak hivsz (én is ugy hivtam) az csak hip-hop...nah de mind1
2010. jan. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
0%

Nálunk én vagyok az de nem olyan jó mint hiszed.

Lehet hogy erre vágysz de mikor megkapod azt amire vágysz már nem is kell annyirra.

De ha ennyire akkarod.

Hogyál jó minőségű ruhákat és negyál mindig pozitiv és nyittot mindenre és legyél merész.

Hajrá.

2010. máj. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
0%
15L voltam az előbb.
2010. máj. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
57%
feküdj le mindenkivel és tied a világ :D
2010. máj. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
66%

Én voltam már a legmenőbb csaj és hidd el nem jó annak lenni,bár most nem ismerem az összes menő embert(szerencsére)de megtaláltam az igazi barátaimat akikre mindig számíthatok,és nem (mindig xD)röhögnek ki ha hülyén nézek ki,és nem beszélnek ki a hátam mögött ha épp rossz passzban vagyok :) szóval keress ilyen barátokat,biztos vannak az osztályban !! :) csak nem veszed észre,hogy mennyire jó fejek is!! És amúgy is a menő lányok mind ribik,még aki normális korában nem is volt az az is az lesz,én is keztem a menőcsapatban ribivé válni,de szerencsére észbe kaptam,de néha nagyon kikészítenek,mert azt hiszik hogy ők a legjobbak és ez elég kibórító :D


Hajrá neked remélem elégedett leszel a suliban :)

2010. aug. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

hogy legyél menő?

legyél kedves mindenkivel.

szard le a kritikákat.

ne legyél nagyszájú.

legyél okos(menő,ha nem vagy stréber,de sokat tudsz)

lógj a barátaiddal.

és ne akarj menő lenni.

legyél egyedi.

aki menőnek hiszi magát unalmas.

2010. aug. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!