Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan legyek a suli legmenőbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek a suli legmenőbb csaja?

Figyelt kérdés

Sokan szépnek tartanak, van önbizalmam is, de nem tudom hogy hogyan ismrekedjek a suliban és hogyan legyek menő.

15/L


2009. dec. 18. 19:34
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
64%
csak akkor vagy a suli legmenőbb csaja, hogy ha több f@szt fogtál mint kilincset!!
2009. dec. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
74%
Mi az, hogy menő? Engem középiskolában nagyon sokan ismertek, mert segítőkész voltam, kedves, és barátkoztam, nem pedig a teremben ültem a szünetben. Mondhatni mindenkit ismertem. De ettől én soha nem éreztem, hogy menő vagyok. Nem is voltam, hiszen csak kedveltek, mert jókat beszélgettünk, nevettünk. Nem tartott senki k.urvának, mert nem is voltam az. Soha még csak meg se öleltem egy fiú barátomat se, mert nem vagyok ez az ölelgetős puszilkodós típus. És ha ilyen típus vagy akkor hamar sok barátod lehet. Ha nem ilyen típus vagy akkor nem lesznek. De ha úgy érted a menő kifejezést ahogy a válaszolók nagy része is érti, és ahogy elsőre én is értettem, akkor arra vágysz hogy te legyél az iskola rib@nca?! Akkor hajrá de nagyon meg fogod bánni.
2009. dec. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
40%

Sz@rd össze magad, valamelyik órán!

Mindenki emlékezni fog rád, és abban a pillanatban te leszel a figyelem középpontjában is.

Peace

2009. dec. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
86%

1.)Kezdetben fesd hidrogén szőkére hajad vagy/és még félméter póthajat varass magadnak.

2.)Menj el egy menőplázába vegyél magadnak márkás cuccokat, meg mindenféle bizsut.

3.)Msn-n meg myvipen minden vegyél fel minden menőt és beszéljétek ki az összes olyan embert, aki nem jár trendi ruhákban és nem sminekeli magát, tehát egyszerű ember.+ igy elimser a többi menő, ami egyenes út afelé, hogy te legyél a legmenőbb a menők között.

4.)Suliba csakis az új márkás ruháidba menj+ 5kg smink, és

2009. dec. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
68%

folytatás:

4.) mindig legyen jó hajad + a folyosókon rázd a segged, mindig mélyen dekoltált blúzodban rázd a csöcsöd.

5.)a folyósokon kacsints minden fiúra és nyald meg a szádszélét, jelezve, hogy mennyire kivánod őket.

6.)MSN-n beszélj rá minden fiút arra, hogy dugjatok nálad.

7.)persze pár fiú titokban felvételt csinál rólad, hogy épp szopsz és az egész sulinak elterjesztette és mindenki tud róla, ezért még több fiú fog ostromolni, hogy dugj velük.


ha mind a 7 pontot szigorúan betartod, te leszel a legmenőbb

ja igen, még van egy plusz pont


+nehogy tanulj! a menő csajoknak és fiúknak mindig katonás a bizonyitványuk, vagyis 1,2,1,2,1,2....

ezzel bizonyitjál be, hogy milyen lazák és szarnak a tanulásra és a jövőjükre, mivel a prostitúció még mindig igen felkapott és AHHOZ nem kell ész.


Sok sikert aranyom!

17/L

2009. dec. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
62%
13:02-nek: Ilyen humorú csajok az én sulimba is kellenek XD
2009. dec. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
81%

:D

A menő csajok ilyen áron nem fognak felvételt nyerni a Mennyországba, tehát kezdhetsz bikiniket vásárolni, mert mediterrán éghajlat van a Pokolban :))

2009. dec. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
57%
13:37 LOL, most akkor én menő lennék a sulidban? Ha szép a szemed leszivlak és akkor még menőbb leszek.
2009. dec. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
84%

ekkor leszel menő >

*szerény maradsz!

*nem túlságosan kihívóan öltözö ill viselkedsz!

*szépen öltözöl +odafigyelsz a hajadra + sminkedre +stb..

*nem riszálod magad a suliba nemvagy eképzelt és nem izélsz h neked mi van v mi nincsvagy m lessz v h mit fogsz sin hnap

*ne hazudj egy kicsit se mer kderü ésutáni fog mindenki

---én most vok 9.es és elég sokan akarna veem járni + udvarolnak hát nem mondom örülök neki defigyele h ne változzak beképzt mer akor nagyon meg utálnk majd de a ne is vagy menő akkor is mivan , a véén lehet te kellesz maj mindenkinek!! :D

2009. dec. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
13:59-nek. 13:37 vagyok. Félreértettél, de lehet félreérhető voltam. Csak a humorod dicsértem, mert a környezetemben sok a beképzelt majom csaj akinek 0 a humorérzéke.
2009. dec. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!