Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pesten milyenek a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pesten milyenek a csajok általában?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki h felmegyek pestre lakni, eddig nekem azt mondták h pesten szinte csak rib*cok vannak, és bárkivel összeállnak. Nos ez mennyire igaz? Vagy csak mutogatják magukat? :) Mert akkor biztos h felmegyek lakni :D

2014. márc. 29. 15:10
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
halálosan komolyan :D
2014. márc. 29. 17:23
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nincs olyan kellően negatív jelző, amivel megfelelően lehetne minősíteni az értelmi képességeid alacsony voltát.
2014. márc. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
ha nem érezted az iróniát, akkor inkább ne is írj semmilyen megjegyzést, és kattintgass máshova, amennyiben az egyéni viselkedés normáid, ennek nem szabnak gátat.
2014. márc. 29. 18:23
 14/17 anonim ***** válasza:
58%
Vicces, hogy te próbálsz ugatni, mikor még ahhoz sem vagy kellő pozícióban, hogy nekem tanácsokat osztogass... ;)
2014. márc. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 DreamWeaver ***** válasza:
100%
Megpróbálom kultúráltan lereagálni a kérdésfelvetést. :) Bár teljes mértékben megértem Upside Down Kingdom felháborodását. Akik azt mondták Neked, hogy pesten szinte csak r.bancok vannak, akik bárkivel összeállnak, valójában súlyos önértékelési zavarokkal küszködnek. A nőket nagy általánosságban r.bancokként azonosító gondolkodásmód egy normális, színvonalas társaságban vállalhatatlan. És ez nagyon gáz! Ha az ismerőseid ajánlása alapján jössz fel Pestre, rengeteg elutasítás, kudarc és csalódás vár Rád.
2014. márc. 30. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Mindenki válasza érdekes volt, és tanulságos egytől egyig, köszönöm mindenkitől h időt szakítottatok és írtatok !
2014. márc. 30. 17:55
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Én Komárom-Esztergom megyei vagyok, és itt sokkal több könnyűvérű lány van, mint Budapesten. Amikor Pesten találkoztam lányokkal, sokkal szimpatikusabbak voltak, mint az itteniek.
2019. szept. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!