Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmondjam neki, vagy inkább ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel alakulnak a dolgok, csókolóztunk egyszer de annyira túlagyaltam h rossz volt. Annyira parázok attól h rosszul csinálom h szünetet kértem, mert félek sz egész smárolástól...mit tudnék tenni? Szóljak h ez a bajom és ezért vagyok ennyire visszahúzódó?

15/L


2014. márc. 25. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
dédi :)
2014. márc. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem szólj neki, hogy nem vagy érett egy párkapcsolatra még, hiszen a csókolózástól is félsz. Majd ha picit felnősz a dologhoz, szólsz neki... Felesleges erőltetni azt, amit valójában nem is akarsz.
2014. márc. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mondd el neki mi aggaszt, meg hogy mitől félsz. Nem árt ha őszinte vagy vele. Aztán próbálj nem azzal foglalkozni, hogy mennyire félsz, inkább azzal, hogy mennyire bízol benne. Ha megbízol benne eléggé és meg akar csókolni, akkor engedd, hogy ő vezessen. (semmiképp ne csináld azt hogy hülye kifogások mögé bújsz, hogy miért nem akarod megcsókolni) Szerintem fogd fel úgy, hogy ha nem is tökéletesen csókolsz, akkor majd segítetek egymásnak ezen a téren. Játssz nyílt lapokkal és reméld a legjobbat!
2014. márc. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!