Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnék? Elmondjam neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Elmondjam neki vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nekem nagyon bejön...(mondjuk van barátnője) de sajnos távkapcsolatban élnek. Az igaz hogy a lány minden hétvégén lejön a sráchoz, de mögötte meg mindenkivel összeáll egy nagy K.... És tegnap az egyik ismerősöm elkezdte faggatni hogy mióta vannak együtt(persze ezt mind a hátam mögött)meg ilyenek. És nem tom hogy elmondjam-e neki hogy a háta mögött pedig a bnője átveri! De mivel már elmondták neki hogy bejön nekem ezért lehet hogy azt hinné hogy csak szétakarom őket választani Amm a srác nagyon érzelmes bármit megtenne a bnőjé ért. Pedig nagyon össze fogják örni a szívét. Amm 1,5 hónapja vannak együtt. Elmondjam neki vagy inkább ne?

15/F 15/L


2010. márc. 31. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:

1,5 hónap semmi. Szerintem a srác hamarosan rá fog jönni magától is hogy milyen a barátnője, aztán hajrá :)

De meg is gyorsíthatod kicsit, ha mondjuk a haverjai előtt ejtesz Te vagy a barátaid a lány kalandjairól.

De csak ha tényleg tuti igaz, mert nem szép dolog besározni valakit!

2010. márc. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát a legjobb bnőm egyik barátnője szal tudok róla egy pár dolgot! De ilyen eszembe se jutna h vkit besározzak nem vagyok egy olyan típusú lány. Amm a srác lassan már azt hiszi h a csaj az igazi nagy Ő. Köszi a választ! Még várok válaszokat...
2010. márc. 31. 16:05
 3/5 anonim válasza:

Azért van azzal a lánnyal, mert Ő tetszik neki, és azért nincs veled mert Te nem.

És én is inkább egy ribanccal lennék aki tetszik, mint egy rendes csajjal aki meg nem jön be.

2010. ápr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ha 2válassza lehet az egészhez.

1.esetben vagy azt fogja hinni hogy szétakaro dőket választani

2.esetben pedig azt hogy "hát nem tudom,utána járok"


De szerintem az első eset lessz!Én is jártam már így.:S


De ha pl szakítanak,és tőled tudja meg az igazságot,de elejinte nem hitt neked,utána úgyis bocsánatot kér,hogy bocs hogy nem hittem neked,pedig hinnem kelett volna.De utána mond meg neki hogy Sajnálom ami tőrtént.:( stb:D


Sok sikert!:)

2010. ápr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2010. ápr. 2. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!