Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi után miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után miért nem keresnek a lányok? Mással is így van ez vagy csak velem? Vagy azt várják, hogy a fiú keresse őket először?

Figyelt kérdés
2014. márc. 24. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sokan elvárják igen :) 18/L
2014. márc. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Randi után keressen a pasi.. :D
2014. márc. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Mert hülye p*csák, akik nem maguktól nem veszik fel a telefont, mert hogy "az milyen már", meg az nyomulás.


Ennyit a nemi egyenlősdiről...

2014. márc. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Van a nők fejében néhány íratlan szabály, ami isten tudja, hogy hogyan került oda. Ezek pedig azok, hogy az első randi után meg kell várni, hogy a férfiak keressenek minket, illetve hogy mi nem kérhetünk második randit.


Ne kérdezd, én sem értem a logikát. Ha anno én nem kerestem volna a férfit az első randi után, és nem én kértem volna második randit, akkor ma nem lennék együtt a párommal. Hogy Ő miért nem kért volna? Úgy érzete, hogy rosszul sikerült a dolog, és hogy idegesít engem - megjegyzem helyesen -, én viszont a randi után átgondolva a dolgokat úgy éreztem, hogy kiegészítjük egymást. Örülök, hogy erre hallgattam, nem a buta "szabályokra".

2014. márc. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
elso randi utan szerintem a fiu legyen aki eloszor keresi a masikat
2014. márc. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Akkor bizony, jó várakozást az összes ilyen maradi csajnak!
2014. márc. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

20:08-nak van igaza, zöld pacsit kapott!

Ha nem keresnek első randi után, úgy veszem, hogy nem érdeklem őket, és keresek mást. Ők meg mennek a levesbe.

Ha már nekem kell kezdeményeznem is, meg mindent, mert ők semmit nem csinálnak, akkor legalább arra vegye már a fáradságot hogy visszajelez.

2014. márc. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sztem szar voltál az ágyban

Nekem minden nőm előkerült. Bár oda is tettem magamat az elején rendesen mindnél :))))

36 F

2014. márc. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a fiu dolga, hogy megkeressen eloszor.
2014. márc. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"a fiu dolga"


- Tök jól hangzik... mintha valami nyűg volna, amit lepasszolok a másiknak...

2014. márc. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!