Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy egy randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy randi után a csajok már nem is keresnek, ennyire csúnya lennék?

Figyelt kérdés
Csak egy csaj volt eddig a sok randimból, aki keresett utána is és akart találkozni velem magától mondta, míg a többi csaj eltűnt és volt, aki még tiltott is, pedig nem ártottam neki semmit, sőt randin is jól elbeszélgettünk.
2013. ápr. 8. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztosan nem a külsőd miatt, akkor el se mentek volna a randira.
2013. ápr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ki tudja..lehet élőben kissé másképp festesz, szóval vagy nem tetszel nekik külsőre vagy totál zakkantnak gondolnak.
2013. ápr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Nonfiguratív ***** válasza:
te szoktad őket keresni randi után? lehet úgy veszik, h lepattintottad őket
2013. ápr. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elötte kerestek, futottak utánad?
2013. ápr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Változó, de legutóbbi csaj az mga keresett minden egyes nap, másik csajra én írtam, kinél hogy, de mind eltűnt miután megvolt az első randi, egy csaj kivételével, ahogy írtam.
2013. ápr. 8. 16:04
 6/8 D'a ***** válasza:
kép nélkül elég nehéz megmondani, hogy csúnya vagy vagy nem :) ha gondolod küldj egy képet :)
2013. ápr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az lesz a bibi hogy túl "előnyös" képet mutatsz magadról az interneten keresztül, vagy büdös a szád, vagy te magad vagy büdös, esetleg visszataszító a stílusod, vagy rohadtul unalmas, esetleg idegesítő vagy...
2013. ápr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha csúnya lennél, nem mentek volna el az első randira sem.

Nem a csajoknak kell keresni, első randi végén megbeszélni a következőt, vagy Te telefonálj.

Valamit elronthatsz az első randin:

Rossz véleményed van a nőkről, lányokról, hangoztatod is.

Beképzelt vagy, legalábbis annak tűnsz.

Rögtön a szexre tereled a témát, esetleg magadat dicséred.

Mindíg Te beszélsz, nem hagyod szóhoz jutni.

Piálsz az első randin. (többet, mint kéne.)

Hirtelen ennyi jutott eszembe..:)

2013. ápr. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!