Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnya fiúk, ti hány értelmetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiúk, ti hány értelmetlen, kudarccal teli randi után adtátok fel a párkeresősdit?

Figyelt kérdés

Én akárhány lánnyal is randizom, egyiknek sem kellek, mivel ronda vagyok. Nem egy lánytól hallottam már, hogy nek helyes fiú kell, hiába is jönnek azzal sokan, hogy a személyiség a lényeg, főleg a lányok azok, akik külső alapján válogatnak, én úgy tapasztalom. Akartam már csúnya lánnyal is járni, de ő se bírta elfogadni, hogy én külsőre nem vagyok a lányok álma. Legutóbb is a külsőm miatt nem kellettem egy lánynak. Már a randi elején fura volt, hogy nem érdeklődött úgy felőlem, mint online és rám sem nézett, valószínűleg azért, mert rondának látott.

Szomorú, hogy én képes vagyok a csúnya lányoknak is esélyt adni, de fordítva ez nem működik, sőt engem még a csúnya lányok is elutasítanak. Manapság már tényleg minden lány csak helyes,magas szuperpasi tud járni? Miért nem a lélek, a személyiség számít már, miért romlottak így el a csajok?


2013. ápr. 3. 00:05
1 2
 1/11 The Other ***** válasza:
Hányszor teszed még fel ezt a kérdést?
2013. ápr. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Itt most én kérdezek, ha nem tetszik valami lépj tovább! Én se köteked a gagyi terhes lehetek-e és hasonlóan szánalmas kérdéseiteken.

Fogadok te sem csúnya fiú vagyok, akihez szól a kérdés. Szövegértés egyes leülhetsz!

2013. ápr. 3. 00:08
 3/11 anonim ***** válasza:

Azért én megnézném azokat a lányokat, akiket nagy elánnal csúnyának titulálsz.


Mindenesetre gondolom nem vagy kigyúrva, ezen változtass és máris hatványozottan több esélyed lesz. Mert egy csajnak nem a szép pofira, hanem a férfias megjelenésre van szüksége.

2013. ápr. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 The Other ***** válasza:
75%

"Fogadok te sem csúnya fiú vagyok, akihez szól a kérdés. Szövegértés egyes leülhetsz!"


Ha már ronda vagy, legalább eszed lenne... Két mondatot nem tudsz hiba nélkül leírni, de máris minősítgetsz másokat.

És te akarsz a belső értékeiddel hódítani, szánalom.

2013. ápr. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kétségbe van esve. Azzal nem segítesz rajta, ha elkezded szídni.
2013. ápr. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
ezért kell sikeresnek lenni , a helyeségnél csak a pénz fontosabb a lányok 90%-nak, akárhogy is tagadják.
2013. ápr. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lány vagyok,nem is bűnronda,mégis ezerszer megesett ez velem is. Nem kell sírni,hanem összeszedni magatokat újra és újra,mindig! Nehéz,értelmetlennek tűnik néha,de ha már esélyt se adtok rá,teljesen kizárjátok a lehetőséget is! Nincs ronda,mert relatív a szépség. Ki kell hozni a maximumot magunkból,és újra meg újra megpróbálni. Nem tudom,mennyi idősek vagytok,de biztos nem annyira,hogy ennyi legyen az egész,és feladjátok.:)Nem kellhet az ember mindenkinek,elég,ha csak egy szeret belé,de az nagyon. Ezt az egyet pedig csak keresni kell.:)
2013. ápr. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Érdekes, a GYK-ból ítélve már 8 milliárd csúnya fiú van. Amúgy meg a lányoknak ,,tökös legények kellenek nem a verebek" !
2013. ápr. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
En nem is jutottam el a randiig :D 25/f Csunya csaj pedig nem létezik.
2013. ápr. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 hyatt ***** válasza:

Te egy hülye önsajnáló töketlen pancser vagy. Most jó?


A lelked nem ér egy doboz gyufát az alapján amit olvasok, nem tudom mi a fenét akarsz érte? Nem tiszteled magad, fogalmad sincs az értékeidről, sértődős vagy és gyáva is valószínűleg. Mi a fene okom lenne arra, hogy téged válasszalak?

2013. ápr. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!