Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tovább az első randi után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább az első randi után?

Figyelt kérdés
Szerintem jól sikerült, először sétálgattunk, aztán beültünk egy cukrászdába sütizni, de nagyon jól elvoltunk. Szinte végig röhögtünk mindketten, és csomó mindenről beszéltünkkb 2 órán keresztül. Igaz több még nem történt. Mikor keressem újra, hogy ne tűnjek nyomulósnak és mikor hívjam el újra valahova?
2013. ápr. 2. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, hogy ne izgulja szét szegény lány a fejét:D
2013. ápr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha lány vagy, akkor majd keres téged a fiú

ha fiú vagy, akkor meg ne kérdezz ilyen baromságokat, el tudod dönteni, hogy van e értelme egy 2. randinak vagy sem

2013. ápr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, és mindenképpen akarom folytatni, csak arra kérdeztem rá, hogy mennyi idő után lenne célszerű?:D
2013. ápr. 2. 16:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Most már hivhatod !
2013. ápr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-Tied az ász válasz:DD Te vagy a lány?:D
2013. ápr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Dávidmester13 ***** válasza:

akár az 1. randi végén is megkérdezhetted volna a lányt hogy van e kedve egy 2. randihoz.

De ne 1 hét múlva keresd mert a csaj még az hiszi a végén hogy nem is érdekel ... szóval keresheted akár másnap is rögtön :)

2013. ápr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mikor volt a randi? Ha tegnap akkor már most hívhatod, ha ma akkor is :D


Olyan idegölő várni és várni hogy jelentkezzen a fiú :D Keresd már most :)


Lány

2013. ápr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nonfiguratív ***** válasza:
Olyan hülyeség ezek a "pár napos" szabályok meg mittudom én, hogy mik vannak még..azonnal hívd el! szegény csaj még azt hiszi, hogy már nem érdekled
2013. ápr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!