Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem keresnek a második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keresnek a második randi után?

Figyelt kérdés
Én ha valaki nem jön be, már eleve nem találkozom vele többször. De ha meg már kétszer találkoztunk és jól sikerült a randi és mégis ennyi az egyik fél részéről, akkor mi a gond?
2012. okt. 8. 16:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
honnan tudjam?
2012. okt. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 okoska31 ***** válasza:
MI vagy? Csaj, pasi?
2012. okt. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Csaj...
2012. okt. 8. 16:37
 4/17 anonim ***** válasza:
Talán mert nem tudom,megijedt? Lehet,hogy a második randin nem olyan voltál mint az elsőn.
2012. okt. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Szerintem minden ugyanolyan jó volt......
2012. okt. 8. 16:44
 6/17 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet kitalálni,mert bármi előfordulhat,lehet hogy rájött,hogy az előző barátnőjét szereti,vagy talán mégse tetszel neki.Vagy elbizonytalanodott,vagy az is lehet,hogy azt várja,hogy te keresd őt! A legjobb az lenne,ha megkérdeznéd tőle,hogy mi a helyzet?
2012. okt. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
van egy másik a háttérben
2012. okt. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy csak szexre kellettem volna neki és látta, hogy nem adnám be könnyen a derekam és akkor kész? De mondjuk úgy tűnt, hogy komolyan gondolja, meg tudta is, hogy én nem ilyen lány vagyok.....
2012. okt. 8. 17:10
 9/17 anonim ***** válasza:

de aranyos vagy, pont nem rég voltam a te cipődben

én is azt hittem, hogy leráz, mert nem adtam oda neki magam

közben meg arról volt szó, hogy azért nem keresett, mert azt hitte nem is akarok vele semmit

szóval kezdeményezz te, írj rá valami poénosat

2012. okt. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
ja írj neki, egy próbát még tényleg megér, ha meg nem reagál akkor tudod, hogy csak a szexre hajtott
2012. okt. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!