Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem keresnek a második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keresnek a második randi után?

Figyelt kérdés
Én ha valaki nem jön be, már eleve nem találkozom vele többször. De ha meg már kétszer találkoztunk és jól sikerült a randi és mégis ennyi az egyik fél részéről, akkor mi a gond?
2012. okt. 8. 16:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Írtam és válaszolt is, de nem lettem tőle okosabb...
2012. okt. 18. 22:09
 12/17 A kérdező kommentje:
Annyira szeretném tudni az okát...
2012. okt. 18. 22:11
 13/17 anonim ***** válasza:
küldj képet
2012. okt. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Egyszerű az oka.

Ha valakihez vonzódsz, megvan a kémia akivel találkozol, és ennek nem adod jelét, a pasi nem rabolja sem a te sem az ő idejét tovább.

Nem tudjuk te milyen típus vagy, ha lassan jön a szerelem, és távolságtartó vagy, az a netes társkeresésben elég gáz.

Mi a második randin már csókolóztunk, a harmadiknál összefeküdtünk, mára 3,5 éve ismerjük egymást, és jó 1 éve a feleségem.

Nagyon boldogok vagyunk, hogy egymásra találtunk (freelove oldalon ismerkedtünk meg)

2012. okt. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Eléggé vonzódtam hozzá, alig birtam levenni róla a szemem, bár ez konkrét formában nem nyilvánult meg a részemről. Bár szerintem, főleg aki már sokszor tapasztalta ezt, az észreveszi, hogy hogy néz rá a másik. Egy pillantás, egy mosoly néha többet ér ezer szónál szerintem...:)

De ha ő úgy gondolta, hogy második randin csók, harmadikon szex, akkor jobb is ha lelépett. Én nem egy ilyen lány vagyok,bár szerintem ezt ő is tudta. De valószínűleg nem tartott elég értékesnek, mert akkor keresett volna, bármi ok áll is a háttérben. Szerintem ha valaki igazán tetszik nekünk, akkor küzdünk érte! Szóval, ha félreértette volna a dolgot, akkor is keresne, ha tényleg igazán érdekelném nem?

2012. okt. 19. 09:57
 16/17 anonim ***** válasza:

Kikérem magamnak!

A Feleségem sem egy olyan lány!

Nem csoda ha nem keresnek!

Azért mert működik két ember között a kémia, attól még nem kurv@ (olyan), én pedig szemét.Mint írtam, boldog pár vagyunk!

Tehát ha azt hiszed, hogy ha önmegtartóztatod magad nem tudnak csak szexre használni, hát tévedsz.

Ráadásul ha nem illetek össze szexuálisan, nem mindegy, hogy 1. Raboljátok egymás idejét, 2.Nehezebb a szakítás, 3. Az eredmény ugyan az az egyhét mulva mint három hónap mulva.

Ráadásul saját magadtól is megvonod a jót.


És még egy dolog!

Egy valamit elfelejtesz, a netes társkeresés sem egy rövid folyamat, nagyon jó szűrő.

Mi sem két levélváltás után találkoztunk, hanem megismertük egymást jobban.

Szóval ha ezt is beleszámolom, megvolt a megszokott ”szexuális türelmi idő".

2012. okt. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Ez nem netes társkeresés volt, én nem szoktam neten ismerkedni. Egyébként már egy ideje ismertük is egymást, de csak most randiztunk.

Én csak a saját nevemben nyilatkoztam, nem a máséban. Mindenki úgy alakítja az életét, ahogy akarja. Én még nem voltam pasival, ezért azt hiszem, hogy normális az, hogy nem akarok magam odaadni legelőször a második vagy a harmadik randi alkalmával. Könnyen szerelmes leszek és nagyon tudok valakit szeretni. De én komoly kapcsolatot szeretnék és semmit sem szeretnék elkapkodni. Sajnos lehet, hogy ebben az esetben a srác félreértelmezte a dolgokat és azt hitte tényleg, hogy én nem vonzódom hozzá eléggé. Ha tényleg így van, akkor nagyon sajnálom, hogy így alakult,talán tisztázni kellett volna a dolgot, de hát ma már az őszinte beszéd nem divat...Igazából elég csalódott vagyok. De hiába elmélkedünk ezen, az igazságot csak ő tudja, és ha meg is kérdezném, akkor se mondaná meg úgysem. Eddig is csak a középutat választotta, ez a se igen, se nem válasz. Egyértelműen nem rázott le, sőt hitegetett is, de mégse keres egy ideje, szóval sztem ez ennyi volt.......:(

2012. okt. 21. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!