Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok randi tippeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok randi tippeket, tanácsokat adni?

Figyelt kérdés

Először is, magamról annyit, hogy egy 16 éves lány vagyok. Szociális érzékem nulla. Ezt úgy értem, hogy zéró kapcsolatom van az emberekkel. Ez saját döntésem, mert így érzem jól magam. Olvasok, tanulok, nagyritkán gitározgatok a szabadidőmben. Egyedül. Eddig ez rendben is volt. Tavaly költöztünk és a mostani iskolában egy fiú mellé ültettek. Rögtön közöltem vele, ha jóban akar lenni velem, akkor békén hagy és nem is szól hozzám, hacsak nem fontos vagy elkerülhetetlen. Ezt ő becsülettel be is tartotta, ami eleve egy szimpatikus vonás. Mivel én iskola után a helyi könyvtárba megyek tanulni, leckét írni, stb sok időt töltök ott. Kb két hónapja összefutottam vele ott és jó ötletnek látta csatlakozni hozzám (mert állítólag nagy családja van, hangosak, itt nyugodtabban tanulna ő is, amit én megértek) ráadásul én csendben vagyok, nem zavarom, még sincs tökegyedül. Kedves, visszafogott fiúnak ismertem meg így, persze, csatlakozhatott. Ez azóta is így megy és azon vettem észre magam, hogy kifejezetten kellemes érzés, ha a közelemben van. Sőt már arra is vetemedtem, hogy segítettem neki valamiben. Ez úgy tűnt nekem nagyon is megfelel így. Ám a minap szünetben bejött egy szőke leányzó (aki egyébként másik osztályba jár) és az orrom előtt elhívta valami rendezvényre, vagy buliszerűségre és ő igent mondott. Ez nagyon, nagyon rossz érzés volt, fogalmam sincs miért. Sokat gondolkodtam a dolgon és arra a következtetésre jutottam, hogy kell nekem ez a fiú, magamnak akarom.

Az van, hogy nekem is el kéne hívnom valahova, hogy egyértelműsítsem a dolgot. Lehetőleg még az előtt, hogy beleszerelmesedne abba a másik leányba. A külsőm miatt nem aggódom, mert tudom, hogy jól nézek ki, még jobban is mint a szőke leány, ez nem gond. Velem sokkal jobban járna, de nagy hátrányom a lánnyal szemben, hogy ő szociálisan normális, könnyen ismerkedik, én meg semennyire sem. Többség itt nálamnál sokkal jobban ért ehhez. Mi az a helyszín ahova ilyenkor el kéne hívnom (színház, étterem, park, állatkert, múzeum, stb ilyenekre gondolok)? Ti hova szoktátok kérni a randit? Általánosságban elég, majd választok egyet.



2014. márc. 20. 17:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Minden esetre az elgondolkodtató, hogy itt a GY.K.-n anonimitásban is rögtön antipatikus vagyok. Lehet át kell fogalmaznom a kérdést a minimumra és újra feltenni, hogy választ is kapjak. Hmmm.
2014. márc. 20. 18:53
 12/16 anonim ***** válasza:
Akkor a burzsuj önteltség jött le nekem már csak maga a kérdésben. A szociálisan kevésbé érzékeny ember és tapló között van némi különbség és te az utóbbi vagy. Komolyan mondom hányingerem van tőled,ilyet még itt nem éreztem senkinél. Grat a szülöknek :D
2014. márc. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Állatkert, az állatok talán téged is jobb kedvre birnak. De az Isten szerelmére, légy kedves! A mosoly a nő legszebb ékszere, nem a mellek! Ha mosolyogsz, gyönyörű vagy, ha szép vagy de nem mosolyogsz, nem vagy gyönyörű, csak jó bőr. Ha mindenkivel utálatos is vagy, vele legyél nagyon kedves, másképp no sansz!

És bocs, nem akarlak kiábránditani, de a mosolygós szöszi elkapta az orrod előtt. Volt rá pár hónapod, kicsit későn jutott eszedbe.

Amúgy szurkolok, én személy szerint szeretem a nem hétköznapi lányokat, remélem összejön!

2014. márc. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az előző hozzászólónak, hogy végre megpróbált segíteni is.

Azonban nem halogattam tovább a dolgot és ma félrevontam és rákérdeztem a dologra. Úgy döntöttem helyszínt nem mondok, csak megkérdeztem nem barátilag hanem ismerkedés végett akarna-e velem találkozni. Meglepődött, talán kicsit zavarba is jött, de azt mondta, erre most nem tud válaszolni, mert át kell gondolnia. Mondtam megértem, tudom, hogy más lánnyal is találkozgat. Azt mondta vele csak kétszer találkozott eddig, nem komoly, de az a kapcsolat elmehet erre is, arra is.

Nos ennyi. Nem kaptam konkrét választ. Megtettem, amit lehetet, majd eldönti mit akar.

2014. márc. 21. 15:14
 15/16 Girgoy ***** válasza:

Hali Kérdező! Ha tényleg így van, akkor elképzelhető, hogy ez a fiú életed nagy lehetősége, mert ő azért tolerál. De ha azt akarod, hoyg ebből a kapcsolatból valami, esetleg hosszútávú valami legyen (mert bizony jó lenne, ki tudja, találkozol-e még ilyen fiúval, én azért szurkolok Nektek), akkor azt hiszem nem árulok el nagy titokt azzal, hogy ehhez bizony meg kell változnod!


Az egyébként kérdés, hoyg a fiú menniyre igényli a nagy bulikat és Te mennyire tudod ilyen helyen jól érezni magad. Mert ha csak görcsölsz, de ő se nagyon igényli a nagy bulikat, akkor nem célszerű egy észveszejtő bilihellyel kezdeni, csak azért, hoyg megmutasd, Te is bulizós vagy (holott nem vagy). Javaslok valami oylat, ami jobban smakkol Hozzátok, ahol természetesebben tudtok viselkedni, talán nem is annyira a helyszín a fontos (mellesleg lehet, hoyg maradi vagyok, de szerintem inkább a fiúnek kell a lányt randira hívni, és nem fordítva, a lány nyugodtan tetszeleghet a fiúnak a normál kapcsolati térben is, mint amilyen pl. a könyvtár.) Szóval nyiss egy kicsit és beszélgessetek többet ott, ahol amúgy is vagytok, hiszen egyébként is elég sok időt töltötök együtt, nem? Kissé fura is lenne, hogy amúgy nem szóltok egymáshoz, de hirtelen ementek buliba beszélgetni... Hmmm. Ha már így alakult, legközelebb ha találkoztok, kérdezd meg, miylen volt a buli, stb. stb. Ha jól meg y adolog, akár őszintén meg is mondhatod neki, hoyg Te is egyszer szívesen elmennél ilyenbe vagy valahová vele vagy hasonló. Aztán majd alakulnak a dolgok, illetve alakítjátok is ketten. Szóval csak lépésenként, de biztosan változz meg, és először ott nyiss, ahol még önmagad tudsz lenni: az iskolapadban és a könyvtárban, előbb ez jöjjön helyre a normális kerégvágásba szerintem. :)

2014. márc. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves vagy, kedves kérdező?
2014. márc. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!