Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tökéletes randi után no...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tökéletes randi után no válasz, ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Mondom a történetet:

Neten ismerkedés, kiderül, hogy tök egy formák vagyunk, ezeregy oldalas levelek, gyors randi megbeszélés, 4-5 óra sétafika, beülős, minden remek, mindenki jól érzi magát. Utána sms, hogy folyt.köv vagy ne, mert szerintem nagyon de, válasz, hogy talán. Lebeszélés második randinak, lemond, lebeszélés 3. randinak, lemond, megkérdezés, hogy akkor most egyáltalán akar találkozni (közben ezeregyoldalas levelek és jövőbeni programok továbbra is mindkét fél részéről), mireföl, hogy ez nem fair kérdés és most nem tud válaszolni. Eltelik 4 nap, rákérdezek, hogy akkor legalább valami reakció, bármi. Semmi. Hosszú levél, hogy ez nem volt fair, semmi. Most csak szerintem bunkó, hogy gondolja bárki, hogyha nem válaszol, azzal megválaszolt bármit is? Miért nem lehet sima sorry mégse, vagy várjunk, gondolkodom, vagy bármi mást válaszolni?

Vélemény?


2014. márc. 20. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Picit zavaros amit írtál,de nagyon úgy tűnik,hogy csak részedről volt olyan tökéletes az a randi.
2014. márc. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vagy rosszul értelmezted az ő oldalát, és igazából neki nem volt annyira élvezetes a randitok, vagy pedig egyszerűen buta a csaj, nem tudja, mit akar, esetleg van valami más ügye, ami miatt nem is érdemes vele foglalkozni (pl. másik pasi!).

Nőként mondom, az ilyet szerintem hagyd, ha most mégis meggondolja magát, csak bajod lesz vele később. Nem tisztességes, hogy normális indokot se tud mondani, és eleve úgy kellett belőle kierőszakolni valami reakciót. Lépj tovább, nem ér ennyit ez a csaj :)

2014. márc. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy nem jöttél be a csajnak?

Mondjuk elég gáz, hogy annyit nem ír,hogy nem akar semmit.

Nem lehet, hogy közbejött neki valami?

Velem pl megtörtént, hogy a randi után rögtön, 1 hétre váratlanul kórházba kerültem és addig nem is tudtam írni a csajnak. (kisebb gondom is nagyobb volt)

Utána láttam, hogy írt pár mérges levelet. Ledumáltuk és fél évet jártunk.

2014. márc. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te ne legyél vele bunkó, de kedves se. :) és szerintem is offold a témát vele, mert az ilyen csajok kissé el vannak szállva maguktól. De mire föl is? "Merül fel a kérdés, az a baj" :D
2014. márc. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak te gondoltad tökéletesnek, a csaj jófej volt mert végigcsinálta de amúgy olyan dolog lehet a háttérben hogy nem jöttél be neki vmiben, ha neten ugyanúgy beszélgettetek utána, de randizni nem akar akkor a külsőddel van baj, és valószínű barátzóna.


+Info: ha férfi vagy, nem futsz utána

2014. márc. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

lehet persze, hogy csak nekem volt jó a randi, de hát más közepes randikat azért 1-2 óra alatt lezavar az ember, ezt meg végnevettük meg minden.

Butának nem buta szellemi értelemben.

Nyilván nem kezdek vele, ha meggondolja magát sem, de akkor is valami választ elvárnék.

Az meg persze lehet, hogy nem jövök be, az nem is gond, de akkor miért nem lehet mondani, hogy sorry, de nem jössz be? Még a legyünk barátok is működne ilyen esetben, mert egyébként jófejnek tűnt. Vagy bármi fals indokot. A hallgatás a legrosszabb, az nem válasz.

Nem jött közbe neki semmi, a facebookon vígan posztol mindenfélét.

2014. márc. 21. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!