Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A negyedik randi után már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A negyedik randi után már azért elvárhatom, hogy a lány keressen?

Figyelt kérdés

Mindig én keresem, jó irányba halad a dolog köztünk, de sosem hív magától, max reagálásként valami kérdésemre, vagy ha nem vette fel néha visszahív.


Elutazott hétvégére a szüleihez, előtte héten meg alig találkoztunk. Vasárnap ért haza, én azóta nem hívtam, egy sms-t kapott pénteken, hogy vigyázzon magára meg jó utat stb.


Elvárhatom, hogy Ő hívjon, ha kíváncsi rám? Most nekem kéne még pedáloznom, vagy már jogosan várom, hogy keressen? Kicsit megalázónak kezdem érezni a helyzetet, hogy csak én kezdeményezek. :(



2014. márc. 4. 10:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha érdekelnéd magától is keresne.

Nem tetszel neki.

2014. márc. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Történtek már dolgok, szóval nem csak kézfogás meg puszi. Még nem kötöttünk ki az ágyban, de egyik randi végén már majdnem. Ő kért, hogy még ne, de csak ezért maradt el a dolog. Ha elengedi magát, akkor már lefeküdtünk volna, de tudatosan nem ment bele.

Tényleg nm tudom, hogy mi lenne a jó megoldás. Most nem keresem, szerintem még ma sem, aztán ha nem hív ma sem, akkor holnap felhívom, és megmondom neki, hogy beszélnünk kell sürgősen, nagyon fontos stb. A reakciójából valami csak kiderül. Személyesen meg majd felteszem a kérdést, hogy akkor "most mi a franc van velünk?".

Más ötletem már nincs.

2014. márc. 4. 11:33
 13/16 A kérdező kommentje:

Tetszem neki, ezzel nincs baj, és nem önámítás (tényleg nem). Ha nem tetszenék akkor nem csókolna stb.

Éppen ezért nehéz és fura ez az egész. Mintha ingerszegény lenne a lány, elég csendes meg egyszerű, nem társasági személyiség, alig jár el "bulizni" meg stb. egy barátnője van és csak egy éve lakik itt. Alig ismer valakit, de pont ezért azt hittem, hogy majd többet keres meg több időt akar velem lenni, ha már ismer.

2014. márc. 4. 11:36
 14/16 anonim ***** válasza:
Ja igen, mondjuk nálam mindig úgy volt h randi után már telefonon is beszéltünk az a minimum...meg ő is hívott engem.
2014. márc. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hív fel, találkozzatok személyesen.

Ott ezt a kérdést mindenképp tisztázni kell:

"Személyesen meg majd felteszem a kérdést, hogy akkor "most mi a franc van velünk?". "


Kérdezz rá, szerintem hogy miért nem keres. Ha van rá valami magyarázat, akkor az őszinte kommunikáció ezen segíthet.

Ha nem, akkor véleményem szerint ebből valami tartós, hosszú távú kapcsolat amúgy sem lenne. Valószínű ezek a dolgok, és a hozzáállás megmaradna.


Tehát személyesen próbáljátok meg megbeszélni.

2014. márc. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Teljesen jogos elvárás lenne.

Ha ez így folytatódik hagyd a fenébe, tudom, hogy nem lesz egyszerű, jelenleg én is pont ilyen szituációban vagyok, de hát ez van muszáj bele törődni.

2014. márc. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!