Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A negyedik randi után már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A negyedik randi után már azért elvárhatom, hogy a lány keressen?

Figyelt kérdés

Mindig én keresem, jó irányba halad a dolog köztünk, de sosem hív magától, max reagálásként valami kérdésemre, vagy ha nem vette fel néha visszahív.


Elutazott hétvégére a szüleihez, előtte héten meg alig találkoztunk. Vasárnap ért haza, én azóta nem hívtam, egy sms-t kapott pénteken, hogy vigyázzon magára meg jó utat stb.


Elvárhatom, hogy Ő hívjon, ha kíváncsi rám? Most nekem kéne még pedáloznom, vagy már jogosan várom, hogy keressen? Kicsit megalázónak kezdem érezni a helyzetet, hogy csak én kezdeményezek. :(



2014. márc. 4. 10:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Ütni vágni kell őket. Látszik, hogy nem tisztel...
2014. márc. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Igen!

Kölcsönösen kell. Ne csak mindig te, ez nem, ez nem jófelé halad most.

2 ember van egy kapcsolatban. És túl vagytok az első randin.

2014. márc. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
25%
Addig amíg a randik szakaszban vagytok, vígig a fickónak kell tepernie! Mikor már együtt vagytok, csak akkor várható el, hogy Ő is táplálja a kapcsolatot. Akkor már nem kell küzdened, hisz a sárkány megdöglött, a toronyban is voltál... Persze a kapcsolat alatt is teperned kell majd, de azt viszont el kell érnie a nőnek...
2014. márc. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Igen, kölcsönösnek kellene lennie, lehet, ha nem keresnéd, ő sem keresne.

Ha rosszul érzed magad egy kapcsolatban, az nem jó, és lépni kell belőle. Ne tedd tönkre magad.

2014. márc. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én úgy értelmezem, hogy ez még nem kapcsolat, és lehet a csaj is! Gyorsan tegyél ez ellen, mert felrakhat a polcra is akár...
2014. márc. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem elkepzelheto, hogy esetleg csak Te probalod eroltetni a dolgot es a lany valojaban magatol tojna a fejedre? Lehet, valojaban nincs veled semmi baja (ezert is foglalkozik veled ha jelentkezel), de magatol egyaltalan nem erdekled?


Nem megbantani akarlak, de nekem ez jott at a szoridbol.

2014. márc. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mindenképp elvárható lenne, h már Ő is lépjen. Ne keresd többet, ha jót akarsz!
2014. márc. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Elvileg elvárhatod. Ha engem érdekel valaki akkor én is keresem,hogy éreztessem,hogy kíváncsi vagyok rá.

De lehet az ő személyisége nem ilyen. Lehet azt várja el,hogy teperj vagy csak kéreti magát. Mert ugye amit nehezen kap az ember az mindig jobban érdekli.

Viszont az is előfordulhat amit előttem írtak,hogy csak te látsz bele többet és ő már rég lezárta volna csak nem egyenes és az vára magadtól észrevedd ezt!

2014. márc. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Csinálj egy ötödik randit, és ott nyomatékosítsd, hogy már egy pár vagytok! Azután, ha nem keres majd idővel, akkor Te se...
2014. márc. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha csak 1-1 üzenetváltás volt közöttetek,akkor nyugodtan fel is hívhatnád telefonon pár percre.
2014. márc. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!