Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a legtöbb pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a legtöbb pasi miért fél megszólítani valakit vagy csak szólni valakihez?

Figyelt kérdés
Miért félnek, mitől tartanak?
2014. márc. 4. 09:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Mert a csúnyácskább lányoknál nem is próbálkoztok, mert az nem èr fel a "ti szintetekre". Nem a bombanôknél kène probalkozni, ha ti is csúnyak vagytok, mert nincs is esèly, vagy csak nagyon kis %-ban.

Lehet lepontozni...

2014. márc. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

10:02 : De mégis hol vannak az általad csúnyácskábbnak tartott lányok?

Ha a "csúnya" alatt telt lányokat értesz, akkor azt kell mondjam kifejezetten kedvelem az arányosan telt nőket.

2014. márc. 4. 10:05
 13/24 anonim ***** válasza:
Lököd a sódert, 10.02. Egyrészt honnan tudod, hogy az illetők hogyan néznek ki? Másrészt ti mindig ki tudtok akadni, ha egy fiú csak azért jár egy lánnyal, mert nem tetszik neki, csak kell valaki mellé. Harmadrészt ma sokszor egy csúnya csaj is szépségkirálynőnek hiszi magát, mert annyian próbálkoznak nála.
2014. márc. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Ahogy idősödik az ember, ez úgy változik. Én magamon vettem azt észre, hogy minél rondább kezdek lenni, annál könnyebben tudok nőkkel beszélgetni. :)

És ennek nagyobb sikere van.

Érdekes.

Valószínű, ha látnám rajtuk, hogy akarnának valamit, meg mosolyognak, nem tudnék beszélgetni.

2014. márc. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

5-ös: Hányszor jelentettek már fel zaklatásért? Mondjuk ha én is lekoptatnék valakit és nem lenne képes felfogni, hogy húzzon el, akkor lehet, hogy én is feljelenteném az illetőt. De ha csak odamész, bepróbálkozol, és rögtön kihívják rád a rendőrséget, na az nem jogos.

13-mas: Még jó, hogy ki vagyunk akadva, mert akkor vagy elhallgatod, hogy nem szeretsz, vagy azt hazudod, hogy szeretsz. Miért is kell mindenáron valaki melléd? Nem elég a markod, vagy mi? Látjátok, ez a baj, hogy még saját magatokat sem tisztelitek eléggé, mert ha ti is csak azokkal kezdenétek, akik tetszenek nektek, akkor a nők maguktől kezdenének el fejlődni abba az irányba, ami nektek jó lenne. Úgymond kereslet-kínálat. De amíg bárkivel hajlandók vagytok járni, csak hogy ne Marok Marcsa maradjon, addig mit vártok?

2014. márc. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

15 nek igaza van. (11 voltam. )


Rengeteg olyan ismerosom van, aki beprobalkozik nalam, es nem neznek ki jol, aztan ha megmondod, hogy bocsi nem, mivel helyesebbet is megkapsz,( akit jo esetben meg szeretsz is, ) akkor minek adnal eselyet olyannak aki nem vonz? Legyel jofej, es ne sertsd meg.. De persze ha koppannak mar te vagy a szemet, mert magasan hordod az orrod, csak mert nem vagy atlagon aluli.

Es ha bemutatod neki egy baratnod, az nem kell mert csunya, szep nincs?? Ennyit errol.

2014. márc. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

16-os: Én másra gondoltam. Én arra gondoltam, hogy ha nem ért abból, hogy pl. "Értékelem a bátorságod, de nem vozódok hozzád, sajnálom!" és csak tovább fáraszt, akkor az már zaklatás. A nem az nem. De el sem hiszem, hogy van olyan lány, aki elsőre rögtön a rendőrséget hívja arra, aki bepróbálkozott nála, de ha van is, hát ez kérem szánalmas. Tudni kell nemet mondani.

És fiúk, ti is válogassatok, mert az erő, hogy megváltozzanak a beképzelt ribik, a ti kezetekben van. Ne loholjatok utánuk, de dicsérgessétek, ne vegyetek róluk tudomást. Akkor majd muszáj lesz megváltozniuk.

2014. márc. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Tudom h erre gondoltal, csak utanna meg masra is reagaltam, bocsi, osszefolyt.


16.

2014. márc. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem félek, de kiismertem a nőket és olyan tudás van a birtokomban, hogy emiatt rájöttem, egyedül lenni sokkal jobb.
2014. márc. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ezt a félelmet le lehet győzni, merem állítani, persze könnyebb kifogást találni, hogy miért nem lépsz. Sokszor én is inkább ezt teszem... De ha igazán tetszik valaki, akkor leszólítom bárhol, akár nálam jóval fiatalabb 18-20 éveseket is és olyan még nem fordult elő utcán, h bunkók lettek volna, és ne tudtunk volna beszélgetni kicsit. Buliban sokkal inkább bunkók, mert ott bátrak a barátnőik között.
2014. márc. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!