Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szórakozóhelyen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szórakozóhelyen egy pasi csak akkor szokott megszólítani, ha benneteket, ha van valami közös téma egyből? Vagy csak úgy bemutatkozás szintjén is?

Figyelt kérdés
Melyiket szeretitek jobban?
2011. dec. 3. 23:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
beszéljünk a hüvelygombáról .... azt szeretem
2011. dec. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jaj ne, most komolyan. Főleg lányok válaszát várnám.
2011. dec. 3. 23:34
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát engem minden baromsággal szólítottak már meg. Viszont még sosem mutatkozott be kezdésként egy sem spontán :D

Mindegyik kitalált valamit. A megyek-e szexelnitől az intelligens megszólalásig minden volt.

Természetesen a normális embereket szeretem.

Manapság mondjuk az is ritkaság, ha az illető megszólal. Vagy csücsörítve sétálgat fel alá és azt várja, hogy valaki rácuppanjon (ez inkább röhejes, mintsem vonzó), vagy elkezd fogdosni, ami pedig rohadt bunkó dolog.

2011. dec. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
23:35 : A fogdosás(férfiként mondom) szerintem is bunkóság, de félek, hogy valami "humortalan" szöveggel inkább nevetséges leszek előtte.
2011. dec. 3. 23:38
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kell humorosnak lenned :)

Persze én például nagyon tudom értékelni, de csak mert nekem is jó dumám van, én is nagyhangú központi ember vagyok, ezért természetes, hogy az ilyeneket szeretem, akikre mindenki figyel, akik bárkit felvidítanak :)

De ha te nem vagy ilyen, akkor ne is légy ilyen senki kedvéért, csak magadat add. Ha nem szeretsz humorizálni, hát ne csináld. Azzal szólítsd meg, amire tényleg kíváncsi vagy :)

2011. dec. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A baj az, hogy a komolyabb témákat általában nem szeretik a lányok így elsőre...
2011. dec. 3. 23:41
 7/13 anonim ***** válasza:
Mint például?
2011. dec. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Azt bírom amikor egy csaj néz téged aztán mikor oda mész hozzá, normálisan köszönsz, megkérdezed, hogy hívják elő jön a tuskó barátnője és el lök tőle, mondván :

a-a van pasija pfffff


Ezt nem a csajnak kéne mondania? Ez elég gáz és már volt pár hasonló eset...

2011. dec. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Amik személyesebbek, mint pl hol tanul vagy mivel foglalkozik, stb... Mit kedveltek első beszélgetéskor?
2011. dec. 3. 23:44
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem a komolyságával van a gond, hanem ez sablonos. Nekem bejött,amikor egy pasas odajött és elkezdett káromkodni, hogy otthagyták a haverjai és megkérdezte kimennék-e vele cigizni (bent nem lehetett csak a kertben) :D Valahogy ő jó fejnek látszott. A másik talán azzal jött, hogy mennyivel másabbnak lát, mint a többieket, hogy nem olvadok a környezetembe (mindezt azért, mert kiröhögtem egy csajt, aki 5 percenként partnert váltott). Életem legszebb élménye viszont a legegyszerűbb volt. Odajött és megkérdezte figyelnék-e a kabátjára (persze már 10 perce kinéztem magamnak a pasast, de ő ezt nem látta) utána olyan jó volt eljátszani a meglepettséget és leplezni, hogy legszívesebben ujjonganék :) Ja és miután vigyáztam a kabátjára megkérdezte szabad vagyok-e :) Azt mondtam neki, hogy szabad a pálya :)

Szóval ne sablonos dologgal kezdj, mert mindenki azt fújja, és ez olyan stresszes szövegnek hat. Nem vizsgázni mész, szóval nyugi :)

2011. dec. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!