Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a legtöbb pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a legtöbb pasi miért fél megszólítani valakit vagy csak szólni valakihez?

Figyelt kérdés
Miért félnek, mitől tartanak?
2014. márc. 4. 09:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
A Rendőrségtől.
2014. márc. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
A visszautasítástól, és a megalázástól, gúnytól.
2014. márc. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Én nem tapasztaltam ilyet. Szerintem az semmiképp sem igaz, hogy a legtöbb pasi ilyen. Van néhány ilyen is.

Ha egy férfinak igazán tetszik valaki, akkor azt meg fogja szólítani bármi áron!

2014. márc. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

ne könyveld el, hogy fél. lehet, hogy nem akar.


félni meg a nevetségességtől szokott a férfi meg a nő is.

2014. márc. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Mert kb 0.00001% esely van arra hogy egy veletlenszeruen leszolitott nonek bejojjon az ember. Ellenben kb 20-30% esely van arra, hogy zaklatasert feljelentsen.
2014. márc. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Mert:


A minap ismeretlenul kovalyogtam egy idegen kornyeken. Allt egy lany az utcan es en baratsagosan, kicsit zavarodottan, de feltetlenul a segitsegeben bizva megprobaltam megszolitani, hogy utbaigazitast kerjek. Tisztelettudoan megszolitottam, de a lany elforditotta a fejet. Probaltam egy kicsit hatarozottabban megismetelni az elozo probalkozast, erre a lany vallat vonva hatat forditott. En meg ott alltam egy idegen varosban es azt sem tudtam merre vagyok arccal erolre.


Hat ezert!

2014. márc. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Sokan nem fogjak fel az egyszerü kepletet, hogy nincs veszitenivalojuk. Ha kudarcot szenvednek, akkor ugyanot vannak, ahol eddig. Ha meg megis bejön... csak nyerhetnek.


Viszont sok pasiban van az a gatlas, ami nem engedi, hogy csorbat szenvedjen az egoja. Es ha egy nönek nem kepes felkelteni az erdeklödeset, akkor ez törtenik.

Jobb esetben elkezd gyurni, hogy majd ettöl biztosan nagyobb sikere lesz es ujonnan szerzett izomzata majd felfogja az egoja fele iranyulo üteseket; rosszabb esetben jol berug, hiszen ez is elöcsalhatja az emberböl a kellö batorsagot, hogy összefüggestelen mondatokban örök szerelmet gügyögjön kiszemeltjeinek.


Tulzasnak tartom, hogy a legtöbb pasi, de teny hogy sokan vannak igy. Viszont nezd a jo oldalat, ha megis kapcsolatban talalja magat egyszer, nem lesz batorsaga mast megszolitani.

2014. márc. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

#5: es ezert mar nem is erdemes probalkozni? Ha megtalalod azt az 1 lanyt, aki majd az egesz vilagot jelenti szamodra, akkor mit szamit, hanyan utasitottak vissza? (A nagyon szeles ismerettsegi körömböl egy esetröl nem tudok, akit feljelentettek volna flörtölesert, de lehet, erdemes atdolgozni a modszereidet)


#6: Na es? Lehet turista volt ö is es nem is ertette, hogy most mit akarsz töle. Vagy annyira zavarban volt, hogy meg se birt szolalni. Vagy egyszerüen egy bekepzelt p1cs@, aki igazabol szivesseget tett neked, hogy eltavozott töled!


Gondolj arra, hogy csecsemökent mennyire batrabb voltal, mint most! Amikor elestel szamtalanszor ujra es ujra felkapaszkodtal, mig vegül megtanultal jarni! Jelen hozzaallasod olyan, mintha meg mindig negykezlab kusznal es bömbölnel a ciciert! Ha tenyleg akarsz valamit, akkor addig probalkozz, amig sikerül!

2014. márc. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Nekem ezekből a flegma semmitmondó grimaszolós lenézős nőkből van csak időnként elegem.


Amikor odamész megszólítod bármilyen kedvesen udvariasan normálisan, és kábé le se sz**ar! Vállat ránt , vagy csak egy pillanatra végigmér azt nevet egyet, vagy bunkón fennhangon megszólal h esélytelen vagy hagyj már békén.


Nem az elutasítástól tartok hanem felidegesítenek az ilyenek. És most a 20-30 közöttiekről beszélek.


Persze mindig reménykedem újra és újra hátha majd egyszer összejön. Remélem :)

2014. márc. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

persze Kavalier...

Csak tudod akiknek semmi pozitív tapasztalatuk nincs azoknak papolhatsz, meg mondhatod az okos dolgokat meg mondhatod mit hogyan fogjon fel meg hogyan álljon hozzá, nem mindenki olyan szerencsés.


És hiába mondod, mit hogyan kéne, hogyan álljon hozzá az ember, egy idő után az embernek elege lesz belőle. és belefárad.

2014. márc. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!