Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetetlenség kivitelezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetetlenség kivitelezni 16-17 évesen egy hosszútávú kapcsolatot? Senkiben sincs már ilyen vágy? Bőv. Lent! 16-17/L

Figyelt kérdés

Ha érdekel ahogy én látom...

Igen 16 éves múltam. Nem mondanám magam mindennapinak, átlagosnak. Bármilyen furán is hangzik egy komoly kapcsolatra vágyom. 3hónapja lett vége egy majdnem 2 éves kapcsolatomnak és azóta azt érzem hogy szükségem van egy ilyen kapcsolatra. Akit igazán magam mellett tudok.. Akiben megtalálom önmagamat. De nem olyan jó tapasztalataim vannak.. ha osszeismerkedek egy sráccal több mint barátság szinten vagy ki akar használni, vagy ágyba akar dönteni, egy bunkó paraszt, lelkisérült, hisztizős, duzzogós, sértődékeny .. De leginkább kapcsolatot nem akar, mert minek az? Énis adjam fel ezt a kapcsolat dolgot? Már teljesen hülyének érzem magamat hogy én erre vágyom.. Nem azt mondom hogy nem szeretem a kalandokat, mert igen is jók nem vagyok begyepesedett csak nekem ez a felfogásom. Mit javasoltok? Köszönöm annak aki elolvasta.. És ha még valami tanácsot is tudtok adni.. Annak nagyon örülnék. Előre is köszönöm!


2014. febr. 21. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Elolvastam...most mondjam, azt hogy én arra vágyom, amire te? Igen, arra...csak nekem az első és jelenleg utolsó kapcsolatomnak 2 hét után elég durván vége lett...De hiszek...16/F
2014. febr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos vannak... de talán nem a leghelyesebb srácok azok. Bár nekem szerencsém volt párommal 15 évesen jöttünk össze és még mindig együtt vagyunk (22évesen).
2014. febr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha 14 évesen összejöttél valakivel akivel 2 évig voltál együtt mindezt 3 hónapja akkor hogy lehet olyan sok rossz tapasztalatod 3 hónap alatt kb 40 ember akart veled összefeküdni? 16 évesen akkor lehet hogy benned van a hiba már bocsánat.

Nekünk most 3 éve volt az eljegyzési évfordulónk a menyasszonyommal. 3nap múlva leszek 20.

2014. febr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bennem is van hiba de nehezen a téren. Nem 40 srác akart.. De ez a tapasztalatom meg a többi is. ( zárójelbe megjegyeznem hogy semmi kihívó nincs rajtam h erre gondoltál, elem mindennapjaimat normálisan céltudatosan )
2014. febr. 21. 21:58
 5/6 A kérdező kommentje:
De nem ezen a téren *
2014. febr. 21. 21:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Van az a "mondás",hogy minden pasi egyforma. Amire a válasz,hogy miért próbáltad ki mindet?

Nem szó szerint értettem rád hanem erre a kategóriára gondoltam.

2014. febr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!