Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igaz az, hogy a szőke lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy a szőke lányokat jobban csípik a pasik? És ha igen, akkor miért?

Figyelt kérdés
2008. júl. 21. 13:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
19%
látszik is,nem láccik,ahogy te írtad...szeretek tetszeni másoknak,könnyen észre is vesznek....nem úgy mint téged....:D
2008. júl. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
9%
ne okoskodjál már pff !!!
2008. júl. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
9%

egyékbént te vak vagy? látszik-nak írta .. istenem és még idejön okoskodni.. hahaha

különben meg ne tartsd már magad olyan nagyra azért mert szőke a hajad.. képzeld nekem barna és megnéznek igy is .. erről ennyit

2008. júl. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
90%

Természetes barna hajam van.Egy időben festettem hamvasszőkére.Való igaz, hogy többen megfordultak utánam.Pedig nagyon természetellenesen,idiótán állt.Szerintem ennek az az oka, hogy világos és ez a természetben feltűnőbb, a sok zöld és barna szín között, de speciel meguntam a szőkézős vicceket, így visszaálltam a természetesre.Azóta nem ér ilyen atrocitás.Ismerek okos szőkéket, érdekesmód eredetieket.Szerintem a "szőkés viccek" a plázacica,cicababa típusú lányokra vonatkoznak.De ezen típusban lehet vörös,fekete,barna is, de tény plázákban,discokban sok az IQ-lightos szőke(és a nagy részük festett).Hogy a férfiak miért részesíthetik előnyben a szőkét?Talán mert lágyságot, naivitást

sugároz.Ezek csak külsőségek.ELőbbutóbb már úgysem a hajszín döntő.Egyébként kedves szőke testvéreink ki fognak halni, mivel a természetnek már nincs szüksége ezen tulajdonságra.Állítólag a jégkorszakkor tűnt fel ill. után.Kevés volt a férfiember és ez az anomália fejlődött ki először a nők között, hogy a nekik nemzenek utódot a hímek, feltűnéségéból adódóan.Ma is ritka már az igazi szőke haj.

2008. júl. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
13%

Egy szőke, aki az első megnyilvánulásában bemutatta, hogy nem bír olvasni :D Ehh ez már jó!


Egy természetes barna, akit megnéznek a pasik! :*

2008. júl. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
71%
hát én szőke vagyok, és nem vagyok egy nagy bulizós fajta, szóval ez hülyeség... semmi nem a hajszíntől függ szerintem. igaz,h a szőke az kirívóbb,és észrevehetőbb... :$:P<3
2008. júl. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!