Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? A lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? A lányokat jobban vonzza egy olyan pasi, akit alig ismernek és ritkán látnak?

Figyelt kérdés
Sok lány szereti ha egy pasi titokzatos,akit nem látnak mindennap.Én ilyen helyzetben vagyok,mert félek,ha túl sokat írnánk,találkoznánk,megunna,nem lenne bennem aztán semmi vonzó neki vagyis hamar elmúlna a vonzalom.Valamikor jó a csajoktól egy kicsit eltűnni.
2011. szept. 4. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem nem vonzana, ha a párom ennyire hanyagolna. Azt hinném, hogy nem is érdeklem őt.
2011. szept. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az éretleneknek és akik nem gondolják komolyan azoknak vonzó.
2011. szept. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem jó.

Udvarol egy pasi, aki eddig naponta többször is keresett most meg már szinte egyáltalán nem.És nagyon szarul esik, és ezzel csak eltaszít magától.

Remélem nem a "te" stratégiádat követi,bár a 2. lehetőség az h nem is érdeklem.

Mind1 a lényeg az h ezt ne csináld.Ha tényleg érdekled akkor ugyse un meg, sőt.

18/L

2011. szept. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!