Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Milyen egy balek pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen egy balek pasi?

Figyelt kérdés
2014. febr. 21. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez kinézetfüggő is.
2014. febr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Farkánál fogva irányítható, naiv idealista, gondolkodásra képtelen, mindig kitart a hülyeségei mellett, majd csodálkozik ha pofára esik, megcsalják, értelmetlen szellemi csatákat vív.
2014. febr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1: Akkor neked fogalmad sincs ennek a szónak a jelentéséről. A balekség egy jellembeli tulajdonság, a kinézetnek semmi köze nincs hozzá.
2014. febr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen de a nőknél eléggé befolyásolja a külső hogy mit látnak az emberbe.


Ha egy átlagos pasi próbál kezdeményezni egy lánynál de zavarban van,elpirosodik akkor az balek.

Ha egy jó pasi teszi ugyanezt akkor az milyen cuki,szerény.

2014. febr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nemtom, ránézek és rakás szerencsétlen, nem mer beszélni egy lánnyal, összef0ssa magát mindentől, stb.
2014. febr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 manó1235 ***** válasza:
nálam legfőképp az a tipikus nagyon csendes anya szoknyája alá bújós pasit jelenti.. egy pasi álljon ki magáért és azért legyen már önbizalma is :D
2014. márc. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Látom,kicsit régi a kérdés, de leírom, én hogy látom. Balek az én értelmezésem szerint az, aki ,ahogy fentebb írták, fél a lányoktól, anyámasszony katonája, nő jelenlétében megszólalni sem mer, és sótlan, nem tud megnevetetni . és szerintem az is aki tapló szöveggel próbál csajozni. pl. olyasmivel nyit, hogy "szia cica, szép vagy , leszel a párom?" na ez egy elég balek duma.. tehát ha vki bunkó, szintén balek.
2014. jún. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Az is balek pasi, aki műveletlen és buta.
2014. jún. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!