Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem keres soha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres soha?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel két hete randizgatok, úgymond már a járás szakaszban vagyunk, volt eddig csók, kézfogás, stb és már tervezzük hogy eljönne hozzánk és én is hozzájuk. A baj az, hogy többnyire én írok neki, én keresem, és én kérdezem hogy mikor legyen tali... Nem fordítva kéne ennek lennie? :/ Ritkán ő is ír, de általában én, most 3. napja várom h jelentkezzen magától, és semmi... :/ Máskor is volt már ilyen hogy nem beszéltünk 3 napid, múlt héten, de akkor írt végül, de mintha mi sem történt volna, és én nem mertem szóvátenni... :/ Segítsetek kérlek, mit kéne tennem? 19L 18F

2014. febr. 17. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem keres mert nem érdekled. Ne foglalkozz vele. Tapasztaltam én is ilyet...szakítottam is az illetővel.
2014. febr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, csak egyáltalán nem ennyire előrehaladott a dolog: társkeresőn zajlik a dolog, és volt kb 5-6 levélváltás, addig jó volt (ő írt rám először). De ez olyan 2 nap alatt. Aztán azóta nem írt a srác, de láttam, hogy látta az üzenetemet :/ 2 nappal rá írtam neki egy üzenetet, hogy ha nem szeretne tőlem semmit, akkor mondja meg, mert így a fair. Elnézést kért, hogy azért nem írt, mert sok a dolga és majd beszélünk. Azóta sem írt, szóval elég egyértelmű, de sajnálom a dolgot. Főleg azt, hogy nem mondja meg rendesen, hogy mit (nem) szeretne. Én pedig magamat ostromozom valamilyen szinten, mert képet már látott rólam, szóval gondolom azzal volt a gond. Pedig abban a pillanatban, amikor látta, pozitív volt a reakciója.


Jajj, ne haragudj kedves Kérdező, elmerültem a saját szaromban, de ez a Te problémád jelenleg: én a helyedben várnék, azzal a kijelentéssel, hogy ha tényleg szeretne tőled valamit, akkor tegyen érte és mutasson érdeklődést. A randikon hogy viselkedik? Ott se kezdeményező? Mindig ilyen visszahúzódó típus, hogy noszogatni kell? Hogy érzed, szerinted érdekled őt és csak ilyen félénk, vagy már rosszra gyanakszol?


Mentségére szóljon, hogy van olyan, amikor nem akarsz valakivel beszélni minden nap, ez szerintem egy szinten természetes. De most elvileg dúl a love :D Szóval illene kezdeményeznie, pláne hogy ő a fiú.

2014. febr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elég kezdeményező volt mindig, azzal nem volt gond... :/ Annyira rossz ez így most, arra gondoltam hogy ha majd ír végül, akkor elmondom neki hogy ez nekem rossz így, csak nem tudom hogyan kéne hogy ne legyen szemrehányó, szerintetek? Egyébként ráér eléggé, 11.-es a gimiben, 2kor végez, nincsenek kötött programjai, szóval időhiányra se lehetne fogni... :/
2014. febr. 17. 21:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a legegyszerűbb megoldás lenne a legjobb: amikor rádír, akkor kis belendülés után elmondod neki, hogy mit érzel :)


"Nagyon örülök, hogy beszélünk :) Az az igazság, hogy nagyon örülnék, ha többször is rámírnál, nem így pár naponta. Egyáltalán nem rosszból mondom, ne haragudj. Csak már így 1-2 nap után hiányzik, hogy beszéljünk."


Ennyi, gondolom ez az igazság. Ezen nem sértődhet meg senki.

Előző voltam.

2014. febr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem sem érdekeld. Megdumálhatod vele, de vagy hazudni fog, vagy elmondja hogy talán nem illetek egymáshoz... Jobb az ilyesmit még az elején letisztázni.
2014. febr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!