Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem kéne elhívnom? De ő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem kéne elhívnom? De ő a pasi.18L

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel régóta, minden nap beszélünk facebookon. Mindig ő ír, 'szerelmes' számokat küld, féltékenykedik. A bökkenő, hogy még nem találkoztunk, csak mikor láttuk egymást egy közös ismerős révén. Mikor felvetem, hogy találkozzunk, először komolyan veszi, aztán eltereli a témát anélkül, hogy bármit lebeszéltünk volna. Hívjam el én? Nagy csajozósnak látom(nem mondom, hogy ismerem, még nem találkoztunk), ezért nem akarom én elhívni, ne érezze magát annyira nyeregben. 18L,22F
2014. febr. 16. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne hívd el.
2014. febr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ne is érezze magát nyeregben, úgyis neked kell majd lovagolni.
2014. febr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg hívd fel.
2014. febr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha egy férfi nagy csajozó, akkor ritkán féltékenykedik, mivel nincs szüksége komolyan egy nőre sem, hanem ő érte kapkodnak. Paradox a kérdés e tekintetben.

Egyébként lehet kezdeményezni nyugodtan, attól, hogy vágás van a lábaid közt :)

2014. febr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 WheneverYouWant ***** válasza:
Ezek szerint ha el akart volna hívni akkor már elhívott volna... Ha mégsem így van és szivesen találkozna veled csak gyökér hozzá akkor meg azért nem jó. Semmi értelme hogy elhívd... hagyd a francba.
2014. febr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha neked tetszik akkor hívd el te. Egyenjogúságról rebesget mindig mindenki. Erre is igaz. Nő is hívhat el férfit. Azt nem értem miért tereli el amikor te felveted a találkát, de a többi amit mondtál szerintem arra utal h nem mert elhívni.
2014. febr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!