Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagy az önbizalom hiányom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy az önbizalom hiányom szerintetek van okom rá egyszerűen nem érzem szépnek magam nincs pasim sem valamiért taszítom őket és most nem azért kérek véleményt hogy halálra dicsérjétek a képem vagy csúnyákat írjatok!?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


ez lennék !??



2014. febr. 21. 15:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Talán azért nincs senkije, mert csak a "lenne helyed az ágyamban" típus találja meg. :D


Szerintem sincs veled semmi baj. Nem ismerlek, szóval arra kell gondolnom, hogy a kisugárzásoddal, vagy a viselkedéseddel van bibi, mert külsőre minden rendben van veled.

Ha csak a külsőn múlna, én el tudnám képzelni a kérdezőt magam mellett. De nálam sokkal fontosabb a személyiség, amiben VÁLOGATÓS vagyok. :D


23/F

2014. febr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Semmi okod arra, hogy csúnyának hidd magad. Nagyon is kedves arcod van.
2014. febr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen vannak sikereim de csak egy pillanatig érzem jól magam aztán megint előtör az érzés hogy nem vagyok elég jó
2014. febr. 21. 16:48
 14/18 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, ha valami sikerül akkor nem tart sokáig az öröm, rövid időn belül találok "hibákat" és aztán ott vagyok mint előtte. Igazából nem is tudom mi lenne a megoldás, talán az, ha találnék valakit akit szerethetek, és aki viszont szeret. Akkor talán elhinném, hogy én is értékes vagyok.
2014. febr. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

én vinnélek :)))

F20

2014. febr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Én is csak akkor hinném el ha valaki viszont szeretne
2014. febr. 21. 18:14
 17/18 anonim ***** válasza:
Pedig nincs veled semmi baj, mióta nincs barátod?
2014. febr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 exronin ***** válasza:
Mi lenne, ha inkább olvasnál, művelődnél egy kicsit? Tudod sokat finomodnál tőle, lenne saját véleményed, okosabb férfiakat tudnál találéni, ilyesmi. Akkor nem lennél annyira üres, mint most, hogy csak az érdekeljen egy kapcsolatban, hogy te hogyan nézel ki.
2014. febr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!