Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet két kérésem, lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet két kérésem, lányok?

Figyelt kérdés

Egy kicsit hosszú leszek, de szeretném ezt kifejteni:


Kamaszkoromban hosszú ideig egy lányba voltam szerelmes, de nem jött össze a kapcsolat. Utána évekig nem érdekelt ez a téma. 20 évesen jöttem rá, hogy sose volt kapcsolatom. Pattanásos vézna gyerek voltam, sose voltam érdekes a lányok számára ilyen szempontból. Rágörcsöltem a párkapcsolat-témára, semmilyen önbizalmam nem maradt, kétségbeestem.

22 éves koromra, egy kis segítséggel, de lényegében egyedül sikerült összeszednem magam. Azóta figyelek az öltözködésemre, elkezdtem sportolni, sok új hobbim lett, sok helyre mentem el és sok új embert ismertem meg, nőtt az önbizalmam.

Nem egy panaszkodós kérdést szeretnék írni, és próbálok küzdeni, DE: komolyabban nem tudtam ismerkedni lányokkal. Volt pár sikertelen próbálkozásom, de csak kevés lánnyal jutottam el odáig, hogy randira hívhattam volna el őket.


Hol rontom el mindig? látszik rajtam, hogy sose volt még barátnőm, és ez taszítja a korombeli lányokat?


És végül, lenne két kérésem is a lányokhoz: Sok embernek segítettem itt már, talán nem túl nagy pofátlanság ez a két kérés, talán valaki megszán:

1. pár hasznos, önbizalom-hiány növelő tanácsot szeretnék kérni

2. ha váltottunk előtte pár levelet elhívhatom egy randira? :) akár tét nélkül is, hogy szerezhessek egy kis gyakorlatot, és ne legyek túl ideges, ha később "élesben" megy a randi :)


Köszönöm azoknak, akik végigolvasták, és remélem kapok válaszokat itt vagy priviben! :)

22/F



2014. febr. 1. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem azt vágják le szerintem, hogy tapasztalatlan vagy. Hanem azt, hogy tutyimutyi. Az okát nem tudják.

2. Ez a próbarandi dolog kicsit kamuszagú, a vége úgyis az lenne, hogy vegyük komolyan.


Tanács pedig annyi, hogy mozogj társaságban, járj nyitott szemmel, keresd a szemkontaktust a lányokkal szemezz, flörtölj stb, aztán szépen alakul a dolog.

2014. febr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A próbarandiról: nem szeretnék mindenáron kapcsolatot, mert ha nem illünk össze, akkor kár erőlködni. A próbarandi utáni visszautasítással sincs probléma, szerencsére már ezt tudom kezelni magamban.
2014. febr. 1. 22:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző válaszolóval. Először érezd magad biztonságban lányok társaságában :) Flörtölj, viccelődj, beszélgess velük sokat! Ha ez már nagyon megy, utána gondolkozz randiban. "Gyakorlásnak" olyan lányokat javasolnék elsőnek, akik nem tetszenek, vagy csak kevésbé.
2014. febr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az eddig véleményeket köszönöm :) Csak sajnos nem nagyon tudok flörtölni, én jövök a legjobban zavarba, ha bókokat mondok :D

Az előző randijaimon nem nagyon szép lányokkal találkoztam, de mivel a személyiségük érdekelt, zavarba voltam nagyon. Olyan lánnyal meg nem tudok randizni, aki bárhogyan is néz ki, de nem fog meg a személyisége... Pedig ez elvileg jó ötlet lenne.

2014. febr. 1. 22:23
 5/6 anonim ***** válasza:

1. adnék, ha tudnék

2. lehetséges, de ez sok mindentől függ azért :D 18/l

2014. febr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös, mitől függ? :)
2014. febr. 3. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!