Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők! Miből látjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Miből látjátok egy fiún, hogy vannak problémák az önbizalmával?

Figyelt kérdés
Lehet a szituáció randi, vagy csak beszélgetést, esetleg csak irogatás a neten. Mik a jelek szőmotokra?

2014. febr. 20. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pl poénkodni próbál önfikázó dolgokkal, vagy megerősítésre váró mondatokat használ.

"Jajj biztos nem vagyok az eseted, az ilyen lányok nem szoktak foglalkozni velem." mondja ezt akkor, amikor már beszélünk és érdeklődök.

"Tuti jó neked ez az időpont randira, mert nem akarok zavarni" miután kétnanapja már lefixáltuk és semmi dolgom nincs és ő is tudja.

Hiszti vagy féltékenység ha megdicsérek valami semleges dologért egy másik srácot. (pl ügyesen gitározik)

Látszik a mozgásán, hanghordozásán, kisugárzásán. Stb.

2014. febr. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyesmi észrevételeim voltak mint az 1. válaszolónak. :)
2014. febr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint rajtam nem is látszik, hogy problémák vannak az önbizalmammal. Megyek is csajozni.
2014. febr. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na az 1. hozzászóló tüneteit én is produkálom. Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e még hasonló értelmes hsz. Ezekből tanul az ember.
2014. febr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!