Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én értem félre? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én értem félre? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem rég meg ismerkedtem egy lánnyal. Kerestük egymás társaságát, de mostanában folyton szinte mindig velem lóg, keres.És nem tudom eldönteni, hogy csak én magyarázom be magamnak vagy ő már nem csak barátságot szeretne.Ami miatt főleg nem tudom az az, hogy tudom hogy van pasija, de ahogy meséltem azt vettem ki a szavaiból, hogy már nem szereti (annyira).

A haverjaim szerint is egyértelmű, hogy többet szeretne a csaj de nem tudom mit tegyek.

ő L18 én F19


2009. dec. 10. 04:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudod, mit tegyél? :) Hát találkozz vele továbbra is. Közben nézz a szemébe, és könnyen megállapíthatod, hogy szerelemmel néz rád, vagy barátilag. Vagy fogd meg a kezét azzal, hogy biztos hideg, és felmelegíted. Ha nem húzódozik, sőt azonnal adja, akkor feltehetően nem barátként gondol rád. Ha közben kitágult pupillával néz rád, kezdd el puszilgatni az arcát, egyre közeledve a szájához... ;)
2009. dec. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szupermókus ***** válasza:
Szerintem kérdezz rá, hogy mizu a kapcsolatával. Addig ne lépj semmit míg nem lesz egyedülálló. Ne légy asszisztens egy megcsalásban!!! Úgy vélem az egy gerinctelen dolog. Gondolj bele, hogy öt percel előtted neki adott egy nagy nyelvest ...
2009. dec. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha mindig veled lóg, akkor biztos, hogy többet szeretne. Tapasztaltam (saját magamon ;P). Azért abban egyetértek a másik kommentelővel, hogy megcsalásban ne légy közreműködő partner. Neki kell eldöntenie, mit akar, ha tényleg többet akar tőled, lépni fog.

L18

2009. dec. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólókkal....szerintem is kérdezz rá,hogy mivan a kapcsolatával és hogy mit szeretne.....ha ár nem lesz a baratjával és továbbrais közeledik akkor tobbet szertne,és akkor biztosan téged....sok sikert:)
2009. dec. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az nagyon rossz ötlet hogy finom rákérdezek,hogy szeretne-e tőlem többet vagy csak játszik velem...
2009. dec. 11. 20:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdemes megjegyezni olyasmit, hogy jó vele eljárogatni, beszélgetni. :) Diszkréten utalni rá, hogy tetszik neked.
2009. dec. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a csaj tisztába van vele hogy nekem tetszik...
2009. dec. 12. 03:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!