Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon tetszem neki vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki vagy csak én értem félre?

Figyelt kérdés
Nos van egy srác, akivel az egyetemen ismertük meg egymást. Tudja, hogy van barátom, de olyan érzésem van, mintha többet szeretne tőlem. Mikor beszélgetünk, akkor mindig mosolyog rám, átölel és amikor facebook-on beszélgetünk, mindig smile-kat küld és olyan mintha flörtölne, tudjátok olyan kétértelmű az amit ír. Szerintetek tényleg bejövök neki, vagy csak szimpatikusnak tart ? Előre is köszönöm =)
2011. okt. 16. 11:08
 1/4 DiMalto ***** válasza:
miért kell ez a naivitás?...egy fiú nem szokott csak ugy hobbiból ilyeneket csinálni,de szerintem te teljesen tisztában vagy ezzel.......
2011. okt. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De te is érdekes kis csajszi lehetsz, ha van barátod, de a tapizásért nem törted még el a másik fiúcska kezét.
2011. okt. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem tapizik, már bocsi...azért ez egy kicsit sértő, attól mert megölelt még nem gondoltam, hogy eltöröm a kezét, de mindegy, tiszetelben tartom azt, hogy van barátom ez csak egy szimpla kérdés volt, de nem is magyarázkodom, nincs miért...
2011. okt. 16. 13:00
 4/4 anonim ***** válasza:
valószínűleg tetszel neki, de tudja, hogy van barátod, ezért a baráti kapcsolatot fenntartja, nem akar belegázolni a kapcsolatodba.
2011. okt. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!