Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon tetszem neki? Kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki? Kicsit kijöttem a gyakorlatból, és enyhe önbizalom hiány.

Figyelt kérdés
2 hete egy buliban találkoztam egy sráccal kicsit beszélgettünk ott, meg szemeztünk is más nem történt, de igazából jobb is mert én nem tudom elviselni ha rám másznak egy bulin és fogdosnak meg hasonlók. Talán pont ezért maradt érdekes a számomra. Pár nappal később facebookon nézelődtem aztán be is jelöltem ismerősnek. Semmi célom nem volt ezzel csak ismerősöket kerestem a környékünkön. Na a lényeg először pár üzenetet váltottunk (az elsőt ő írta és chaten is ő írt először) aztán chat és néhány napra rá találkoztunk is. Viszont ő 30 éves én pedig 21. Elég jól elbeszélgettünk és azóta is chatelünk meg elhívott megint beszélgetni.. Igazság szerint nem tudom eldönteni tetszem e neki azt sem tudom, hogy viselkedjek egy ennyi idős pasival elég bulizós meg egyébként is sok közös témánk van. Viszont ő is megjegyezte a múltkor, hogy látja rajtam, hogy egy kicsit zavarban vagyok. Igaza van, 5 éves párkapcsolatom volt tehát nem igazán randizgattam és most kicsit hülyén érzem magam. Szóval aki végigolvasta főleg pasiktól és főleg 25 felettiektől, szerintetek tetszem neki? Lehet, hogy már a kérdés is felesleges, de sajna kicsit sokat agyalok.
2011. jún. 14. 17:36
 1/1 bix ***** válasza:

hát én a baráti körben láttam pár ilyen 30-as pasit, elég rövid ideig maradtak meg. nem én mondtam hanem a két csaj akik behúztak pár ilyen krapekot, nem véletlen hogy egy pasi 30 éven túl se gyereket nevel és él boldog párkapcsolatban. úgy álltak hozzá hogy majd változik, de 30 évesen már nem fog, aztán ha volt 5 éves párkapcsolatod akkor tudod hogy csak az elején fenékig tejfel a tejjel mézzel fürdetés:)


egyébként meg valszeg bejössz neki, de én a körülöttem látható minták miatt inkább óvatosságra intenélek, mondjuk max kicsit beleráz megint a borzongásba és a randizásba, ami nem árt majd, de azért két lépést én midnenképp tartanék:)


sok sikert

2011. jún. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!