Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Problémám akadt randira hívás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problémám akadt randira hívás közben. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Elhivtam egy lányt facebookon randira. Tudom, hogy nem a legjobb döntés neten ilyet intézni, de nem találkozok vele. Megadtam neki a számom is. A válasz annyi volt, hogy még nemlépett túl az előző kapcsolatán, de megírta a számát, ha valami. Szerintetek mit tegyek?

2014. febr. 16. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Várj még,aztán majd mond neki hogyha van kedve jöjjön el veled mozba,stb
2014. febr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kicsit értetlen a megfogalmazás.

Szóval elhívtad , de nem találkozol vele. És írta , hogy még nincs túl az előző kapcsolatán... Picit hagyd , de beszélgess vele facebookon.


F/18

2014. febr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nem egészen értem, azt, hogy miért adta meg a számát, mi az a "valami"? Nem úgy kéne ezt, hogy amikor már túllép az előző kapcsolatán - és ha érdekled - akkor szól neked, hogy most már szívesen elmegy veled valahová?


Egyáltalán akarja azt, hogy ebben a nehéz (?) időszakban vele legyél, és csináljatok közös programokat, aztán randit majd talán később?


Én azt mondom, ha nagyon az jön le, hogy nem érdekled a csajt, lépj tovább. Miért vesztegetnéd az időd olyasvalakire, akivel úgy néz ki, hogy nem fog összejönni.


25/F

2014. febr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!