Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyik csoporttársam a semmiből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik csoporttársam a semmiből elhívott kajázni. Ez miért volt?

Figyelt kérdés
Eddig úgy tudtam, hogy csak jó haverok vagyunk, ám tegnap hívott, hogy felénk van és menjünk már valamerre.. mondtam,hogy miért ne. végül is az este jó volt, semmi komolyabb témáról nem volt szó, csak régi közös csapatos estékről beszélgettünk pizza közben, aztán mondtam, hogy lassan menni kéne haza, mondta, hogy egyedül nem enged el így hazakísért.. aztán elment haza. Fiúk ti milyen esetben hívtok meg egy lányt pizzázni? ahogy ismerem ő sose szokott így sehova járkálni ezért is volt furcsa, (még eleinte mikor hívott arra is gondoltam, hogy ez biztos valami szívatás lesz, de nagyon nem ) bár attól eltekintve, hogy csoporttárs nembánnám, ha többet akarna. :) szerintetek?

#hívás #közös pizzázás
2013. dec. 1. 09:44
 1/5 supra01 ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak ennyire jó fej srác és kész, de azt hiszem, hogy lehet ez attól több, és tetszel neki. Írj neki, hogy tetszett az este, ha van kedve, akkor megismételhetnétek, de most te fizetsz ürüggyel :D és onnantól meg már együtt is jártok :D szerintem :D drukkolok!
2013. dec. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
attól függ, milyen pizzát ettetek?
2013. dec. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
gondolom tetszel neki, ebben mi olyan különleges??
2013. dec. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
többet akar
2013. dec. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem bánnád, hogy ha többet akarna, akkor Te is tegyél egy picit érte! Pl.: négyszemközt feldobod neki, hogy milyen jó volt a pizzázás, csinálhatnátok még ilyet...stb.


Lehet, hogy akar valamit, de abból amit leírtál bármi lehet.

2013. dec. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!