Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy srác elhívott randizni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác elhívott randizni, akkor a haverja már nem fog?

Figyelt kérdés

2 hónapja megismertem egy srácot,aki aztán elhívott randizni,de nemet mondtam,viszont jóban maradtunk,gyakran találkozgatunk mint barátok. Közben megismertem a legjobb barátját is,aki viszont nagyonnagyon bejön nekem külsőleg és belsőleg egyaránt. Úgy érzem,szimpatizál velem,közeledik felém,érdeklődik felőlem,de kettesben nem volt alkalmunk beszélni,pedig úgy lenne az igazi... Vajon nem is fog elhívni randizni,ha a haverja már megtette? Nem is gondol rám úgy,mint "célpont"?:D

19/L


2013. nov. 1. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Honnan a ......-ból tudjuk? Az ilyesmiért felesleges kérdést kiírni! Tanácsom: Maaaajd meglátod!
2013. nov. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ma kb 40 kérdést válaszoltam meg, de eddig ez a legértelmetlenebb és leghülyébb kérdés...boccs.


1- helyzetnek a nyertese..egy léggitár, fáradj az állványhoz és válasz szint!

2013. nov. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt egyedül ő tudja. Te csak annyit csinálhatsz, hogy kimutatod a vonzalmadat. Egyébként nem jártál a haverjával szóval semmi morális akadálya nincs, hogy összegyertek.
2013. nov. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 YuY ***** válasza:

Ha régóta barátok, akkor az ilyesmit megbeszélik egymás között (mint férfi a férfival)... Ha a szimpatikus srác nem akar két szék között a földre esni, akkor addig nem fog nyíltan közeledni amíg a legjobb barátja "meg nem engedi"...

Velem is történt ilyen, én megengedtem a barátomnak, mert oda állt elém és kimondta, hogy bizony neki is tetszik ugyan az a lány (nekem viszont nem volt nála esélyem), ha igazi barátok akkor félreáll a boldogsága útjából :)

2013. nov. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!