Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha elhivott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha elhivott?

Figyelt kérdés

Van egy fiu, Matyi. O 15eves, en 14vagyok. Egy iskolaba jartunk, csak o elballagott, viszont elotte joban voltunk, mivel mindketten kosarlabdaztunk. Neha egyutt mentunk haza. Egeszen megkedveltem, es lassan 3honapja nem lattam, viszont ma talalkoztam vele a buszon. Ott volt az ikertestvere is, de ez reszletkerdes. Nos, tok jot beszelgettunk, nevettunk, majd elhivott a fellepesere, es mondta, hogy rockkot jatsszanak, felcsillant a szemem, es igent mondtam. Most pedig, johet, hogy fiatal vagyok, tanuljak, stb... dolog, de, ha valaki ezt nem irja, hanem segiteni szeretne, annak itt a kerdes; felek, hogyha elmegyek egyedul, es veletlenul nem talalkozok vele, ott allok szerencsetlenul. Viszont, ha elhivom a baratnomet, nem szeretnem egyedul hagyni. Mit tegyek? Illetve szerintetek, irjak a fiunak, hogyhogy van, vagy valami?

Koszonom elore, es tisztaban vagyok, hogy szanalmas kerdeseket tettem fel, de nagyon tanacstalan ember vagyok!:)



2013. nov. 29. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Jaj, de cuki, az első mondat annyira aranyos volt. :D Vigyél 2 embert, vagy beszéld meg a barátnőddel. :)
2013. nov. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van egy problema, hogy az egyik baratnomnek is bejon, habar o csak kulso alapjan ismeri, vagy 1-2szot valtott vele, a masik az a tipikus, "menj mar oda! Nem lesz baj! Nem mesz? Jo!" majd odalok!:D
2013. nov. 30. 00:08
 3/4 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a srácot, hogy tuti, hogy találkoztok-e és, hogy hívd-e a barátnődet... ha randit akar akkor hevesen ellenzi a barátnő elhívásának gondolatát is és akkor tuti, hogy nem hagy majd egyedül téged :)
2013. nov. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Viszont, hogy o lep fel, gondolom csak utana lesz 'ram' ideje.:)
2013. nov. 30. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!