Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit írhatnék egy olyan lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írhatnék egy olyan lánynak akit csak látásból ismerek? (Suliból)

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik, most jött a sulinkba.

Nekem tetszik ő, és számára én sem vagyok közömbös szerintem, mert hazafelé a buszon sokszor azt veszem észre, hogy engem néz, és mikor oda nézek elfordul.


Mit írjak neki facebookon? Személyesen nem tudok vele beszélni, mert mindig van valaki mellette...

De mit írjak neki, ha nem ismerem csak látásból? Jó, a "Szia!" az alap, de utána?

Tudom, hogy sok ilyen kérdés van, de más szituációban, pl. buliból ismeri a lányt, de az más szerintem.


Már lépnem kéne valamit, mert már jó pár hete ez van, hogy csak szemezünk, de nem tudom mit írjak neki.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. dec. 14. 17:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?... te jó isten.
2013. dec. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 kendrazoltan ***** válasza:
Elég a "Szia!", de azt írd le jó sokszor...nem is értem, hogyan akarsz valaki számára érdekes lenni, ha már a megszólítással is problémák vannak...ne haragudj, de ez az a kérdés, ami csípőből felmerült bennem...
2013. dec. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
megírod neki, hogy honnan ismered és megkérded hogy lenne e kedve beszélgetni/megismerkedni. ennyi
2013. dec. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Hagyd a face-t. Menj oda hozzá a buszon vagy a suliban.
2013. dec. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ilyen ziccereket kihagyni... Szerintem NAGYON értékelné ha élőben mennél oda hozzá, elvégre ő az új lány és még nem ismerhet sok mindenkit. Legközelebb mikor látod a buszon menj oda hozzá, köszönj rá, és beszélgessetek. Szerintem abszolút megérné.
2013. dec. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

#2: miért, szerinted mi lenne a jó megszólítás?...


Ez jó lenne? "Szia! Ne haragudj, hogy így ismeretlenül rád írtam, de nagyon szimpatikusnak tűnsz, és szívesen megismernélek."

2013. dec. 14. 17:59
 7/20 A kérdező kommentje:
Hát azt azért nem mondanám, hogy nem ismer senkit, ezért is vannak mellette mindig a buszon is, a suliban is. Ezért nem tudok személyesen beszélni vele.
2013. dec. 14. 18:00
 8/20 anonim ***** válasza:

Jézus Úristen. Ne légy már ilyen töketlen. Legyél természetes, és ne görcsölj. Valamint, ahogy a legtöbben írják az ilyeneknek, mint te, hagyd a francba facebookot.


#5 vagyok.

2013. dec. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha akarnál tudnál. Szerintem face-el egyből öngólt lőnél. Ha ott van valaki mondd neki, hogy szeretnél vele kettesben beszélgetni kicsit.
2013. dec. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ilyenkor olyan rossz, hogy nem lehetek újra tini.
2013. dec. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!