Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit írhatnék egy olyan lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írhatnék egy olyan lánynak akit csak látásból ismerek? (Suliból)

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik, most jött a sulinkba.

Nekem tetszik ő, és számára én sem vagyok közömbös szerintem, mert hazafelé a buszon sokszor azt veszem észre, hogy engem néz, és mikor oda nézek elfordul.


Mit írjak neki facebookon? Személyesen nem tudok vele beszélni, mert mindig van valaki mellette...

De mit írjak neki, ha nem ismerem csak látásból? Jó, a "Szia!" az alap, de utána?

Tudom, hogy sok ilyen kérdés van, de más szituációban, pl. buliból ismeri a lányt, de az más szerintem.


Már lépnem kéne valamit, mert már jó pár hete ez van, hogy csak szemezünk, de nem tudom mit írjak neki.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. dec. 14. 17:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

szia, mizu ?

nem kell bonyolítani azt ami egyszerű.

2013. dec. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

"Hát azt azért nem mondanám, hogy nem ismer senkit, ezért is vannak mellette mindig a buszon is, a suliban is. Ezért nem tudok személyesen beszélni vele."


Akkor csak bámuld és csorgasd a nyálad.


Viccen kívül, ha 1-2 embernél többen nem veszik körbe, akkor szerintem leszólíthatod.

2013. dec. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Miért lőnék "öngólt" facebookkal?

Rengetegen ott ismerkednek.

Nem FB kapcsolatot akarok, csak valamit rá írni, elhívni valahova aztán megy továb...

Amit írtam az jó vagy nagyon gáz?

2013. dec. 14. 18:06
 14/20 A kérdező kommentje:

#12: mivel, hogy a suliból mindenki 1 felé indul haza, 1 busszal, és a végállomáon válnak külön az emberek, ezért kb. a fél osztálya mellette van...

Utána mondjuk csak 3 ember szokott vele tovább menni, de én nem arra megyek tovább mint ő. Követni meg elég bizarr lenne hazáig...

2013. dec. 14. 18:09
 15/20 kendrazoltan ***** válasza:
69%
Na jó...ha például egy olyan dumával mész oda hozzá, hogy: "Szia, ne haragudj, hogy csak ilyen nemes egyszerűséggel megszólítalak, de úgy látom, hogy még nem ismersz itt mindent, én pedig - lévén, hogy már kb 17-29 éve ide járok - nagyon szívesen körbevezetlek, ha gondolod...na meg hát anyukám mindig is mondta, hogy én nagy dolgokra vagyok hivatott, amit én el is hiszek neki és mi lehet annál nagyobb dolog, mint az, hogy egy ilyen szépséges ifjú hölgyet bevezessek az új hely legapróbb rejtelmeibe? Természetesen semmi, így ha megengednéd nekem, akkor hát az bizony mindkettőnknek jó lenne ám...nekem azért, mert egyből szuperhősnek érezhetném magam, neked pedig azért, mert egyben meg is ismernéd a suli egyik leggyávább emberét, aki már hetek óta gyűjtögeti az univerzum energiáit ahhoz, hogy meg merjen szólítani..."
2013. dec. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Na jó, fussunk neki még egyszer. A fél osztály 100%, hogy nem tartja szóval, nem tudom elképzelni, hogy 4-5 embernél egyszerre több pattogna körülötte/beszélne vele. Ha pedig látod, hogy senkivel sem beszél, csak ül/áll magában, ergo -egyedül- van, ne érdekeljen az a 15-20 ember, mert hidd el őket sem fogja érdekelni ha odamész hozzá.
2013. dec. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 kendrazoltan ***** válasza:
tehát ez csak egy ilyen abszolút rögtönzött példa volt...a lényeg, hogy csak nyomjad a dumát, ami kicsit vicces is, hogy nevethessen, ami elég sok ahhoz, hogy ne tőle kelljen várni a kínos csend megtörését, amivel magadról is elárulsz egyet s mást. Továbbá benne van az is, hogy nagyon tetszik neked, de mégsem tolakodó.....
2013. dec. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 black-wolf:D válasza:

szia ha rám halgatsz nem üzengetsz eggyenlőre facebookon . én személy szerint tutti jobban örülnék ha személyesen beszélgetnénk a fiúval így jobban megismerem. Szerintem csak menj oda hozzá szólitsd meg kérdezd meg milyen napja volt kérdezgesd a családjáról milyen filmeket szeret. Találj egy közös pontot és kész.

L

2013. dec. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha naponta találkozol vele, nem kell facebook! Egyszerűen odalépsz hozzá, hogy: Szia! Elmondod neki, hogy nap mint nap látod, szimpatikus neked. Megkérdezed, nem zavarja-e, ha beszélgetnétek egymással? Azután helyzettől, reakciótól függően folytatnátok a beszélgetést! Természetesen a facebook-on is írhatnátok egymásnak, de ez legyen a második lépés!
2013. dec. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
:D menny oda azt csááh
2013. dec. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!