Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi írhatnék egy olyan srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi írhatnék egy olyan srácnak akit csak látásból ismerek? (ő valószínűleg nem is tud rólam). Tetszik és szeretném megismerni. L21 F24

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt!

"Tetszel és szeretnélek megismerni"....

2010. febr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ő a DJ srác?
2010. febr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

öhmm... igen , ő az :$

tudom jobb az ilyet személyesen, de nincs sok önbizalmam ilyen téren, így tudom magamról h nem mernék oda menni hozzá akkora tömegben.

2010. febr. 21. 18:06
 4/7 A kérdező kommentje:
nah most már mindegy. írtam neki, azt majd kiderül, hogy mit reagál, ha egyáltalán reagálni fog.
2010. febr. 21. 20:56
 5/7 anonim ***** válasza:
mit írtál?:D én is ugyanebben a helyzetben vok és nem tok mit írni... meg nem is nagyon merek..:(
2010. febr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát nagyon veszteni valóm nem volt, így írtam neki. ha tudsz írj privit, és oda elküldöm a levelet, mivel nem akarom h itt viszont lássa.
2010. febr. 22. 17:39
 7/7 A kérdező kommentje:
nah vissza írt most a srác, és a válasza nem volt. de legalább megpróbáltam, hát ha. bár nem tom mit gondoltam h én meg egy dj, mivel nekik plázacica csajuk van... pontosítok akiket én ismerek azoknak, én meg egyáltalán nem vok az. :S
2010. febr. 22. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!