Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A problémám elég érdekes,...

A problémám elég érdekes, kaptam hívásokat egy számomra ismeretlen számról (tehát nem rejtett hívás). De amikor visszahívtam, a gépi hang jelezte hogy "ezen a számon előfizető nem kapcsolható" Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés

És biztos,hogy jó számot hívtam vissza!!!


Üdv


2010. máj. 27. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudakozót kérdezted? (198-as számon)
2010. máj. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Ebben semmi csodálatos nincs. Valamilyen reklámtevékenység, magnóra mondott anyaga. Ha nem vetted fel a híváskor a telefont, de később visszahívtad, akkor kapod ezt a szöveget. Vagy a választásoknál, a pártelnökök üdvözlőszövege.
2010. máj. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nekem is volt. Tudakozót megkérdeztem, nem volt olyan szám, de szerintük is valami marketinges lehetett. Újra kerestek, nem tudtam felvenni, de nem hívogattam akkor már vissza, gondolom ha nagyon kell nekik valami, majd keresnek kitartóan.
2010. máj. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Olyan is van hogy sms ismeretlen számról..


Hiába VIP csomagokkal bármit lehet, csak az egyszeru parasztnak nem elérhető az ilyesmi...

2010. máj. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat.

Lehet hogy tényleg valami markecos lehetett,mert ezek elég gyakran zaklatnak!

Imre

2010. máj. 28. 13:12
 6/6 anonim ***** válasza:
És még az is lehet, hogy a szám amit hívtál egy nem létező számra van átirányítva. Ilyenkor a szám tulajdonosa tud telefonálni, de őt nem lehet elérni ;)
2010. máj. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!