Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy Mérleg srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy Mérleg srác, viszont nem tudom mire figyeljek oda, ha meg akarom hóditani. Milyenek a Mérleg jegyű pasik?

Figyelt kérdés
2008. júl. 20. 19:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja,én Nyilas vagyok...
2008. júl. 20. 19:59
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mérleg jegyű srác vagyok, de sosem tulajdonítottam jelentőséget a horoszkópnak. Ha leírnám, hogy számomra mi a fontos egy lánytól az első találkozások alkalmával, szerintem semmit nem segítene, mert annyira eltérőek a személyiségek. Ez alapján nem lehet általánosítani.

Ha esetleg a jelölt is magas, vékony alkatú akkor talán írok valamit :)

2008. júl. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Érzékenyek!
2008. júl. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
annyit tudok h nagyon fontos számukra a szépség meg hogy nehezen döntenek...ezeken kivül mi még? Fontos lenne! Köszi! :)
2008. júl. 20. 20:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia én is mčrleg vok de kurvĺra nem črdekel a horoszkop

Te se foglalkoz vele

A fiuval foglalkoz mert szexcentrikusak a mčrlegek čs nagyon nem szeretik ha ezotčriälsz miközbe öt hanyagolod

Azt olvasgatod hogy lehet jo

Egy a lčnyeg bujj hozzä čs dugjatok

2008. júl. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt írnak a mérlegről,meg hogy ki,hogy más jegyekkel,hogy jön ki stb.

Bár nem biztos,hogy minden mérlegre mindig mindegyik jellemzés ugyanúgy illik.Ha gondolod,nézd meg.

[link]

2008. júl. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Én nem mondanám, hogy olyan nehezen döntök, de a pozitív visszajelzésekre mindenesetre hatalmas szükségem van, ez is fontos a mérleg jegyűeknél.
2008. júl. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Egyébként személyes tapasztalatokra lennék kiváncsi h ti milyen tipusú nőket kedveltek és milyet nem?? Milyen legyen az a nő,aki meg akar hóditani egy Mérleget? )Külsőleg-belsőleg egyaránt)
2008. júl. 21. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!