Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez az oka, hogy sok 25 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az oka, hogy sok 25 év feletti szingli pasi van? Ha igen, mi vezetett ide?

Figyelt kérdés
[link]
2014. febr. 12. 23:13
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:

H mi vezetett ide azt ne tőlem kérdezd nem vagyok nő.

Lehet nagyon ronda vagy kérdező mit tom én h mér nem kellesz senkinek.

2014. febr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
64%

Pontosan mi a probléma az 54-es és 58-as válasszal? Nem írta azt egy buksisimogatás kíséretében, hogy "jól van, mindenki hülye rajtatok kívül, az egész világgal van a probléma, és véletlenül sem veletek"?


Aki bőszen pontozgat lefelé, esetleg a véleményét is megoszthatná.

2014. febr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:

# 53:

Hehe. Elolvastam a cikket, de a második bekezdésben megakadt egy hibán a szemem; és-sel nem kezdünk mondatot.


Egyébként ez a Márton nevű gyerek is, akár fiktív, akár valós személy, bizony leírja azt a történetében, hogy mi vezetett oda, hogy egyedül kelljen élnie. Aki szemfüles az meg is látja, de én már nem írom le, mert kicsit fárasztó, hogy mindenki leszärja a tanácsomat.


15-ös válaszoló voltam (ne keresd vissza, nem adtam túl sokat hozzá a kérdéshez akkor még, csak vártam) és azóta is érlelődik bennem egy átfogó válasz, mert azóta sok idősebb és tapasztaltabb férfival beszélgettem a témáról, akik bármikor megkapnak bárkit. Külsőre pedig egyik sem Adonisz.

2014. febr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:

" ráfanyalodtam a netes párkeresésre."


Már a hozzáállás rossz... és 3 csak nem jött össze? na bumm:D hatalmas kudarc.... komolyan....


Én fél év alatt 5 pasival találkoztam netes társkeresőről, mire a 6. végre normális volt. Ő lett a férjem:)


De ha valaki 3 után így feladja, és eleve úgy áll hozzá ahogy ez a pasi....akkor ne is csodálkozzon.


Ami meg azt a csajt illeti, aki otthagyta mikor megmondta hogy szűz, olyan nőt emberszámba se kell venni... normális nőt kell keresni.


Érdekes mód engem sose zavart a szüzesség. 3 szűz pasival voltam életemben. Abból az utolsó volt az aki a férjem lett. Szóval ez is csak kifogás.... normális csajt kell találni...


Gyerekek szintén kifogás. Miért, ha saját gyerekei lesznek a srácnak akik a másik szobában alszanak, akkor már nem fog szexelni az asszonnyal vagy mi?

2014. febr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
nyugi 62, engem is lepontoztak csak mert leírtam hogy tök átlagos pasit szerettem volna mindig, nem egy kigyúrt meztelencsiga bohócot....akiben semmi férfiasság nincs...
2014. febr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!